Inne nazwy snu:

hipopotam sennik, widzieć hipopotamy w śnie

Hipopotam to zwierzę kojarzone z ospałością, powolnością, ale też poprzez swój duży wygląd z siłą. Co może więc oznaczać sen o tym potężnym zwierzęciu? Sen o hipopotamie, jak większość snów, ma kilka znaczeń. Sen o hipopotamie dla kobiety w ciąży to dobry znak, zapowiada jej pomyślny przebieg ciąży, jak i samego rozwiązania.
polski sennik Sen o hipopotamie

  • Hipopotam we śnie to również ostrzeżenie przed osobami najbliższego otoczenia, należy na nich zwrócić większą uwagę, gdyż pozory mogą być mylące. Ktoś, kogo można było nie podejrzewać o pewne zachowania, będzie ich sprawcą i przyczyną kolejnych kłopotów i nieporozumień, których rozwiązanie nie będzie łatwe.
  • Jeśli pojawia się we śnie pływający w wodzie hipopotam, to sugestia, by zastanowić się nad tym, komu można wierzyć i zaufać, dlatego że pozory mogą być mylące. Hipopotam na lądzie, którego śniący obserwuje, jest dobrą wróżbą, zapowiada ustabilizowanie się życiowej sytuacji śniącego, dobry czas na plany i podjęcie ważnych decyzji.
  • Jeżeli śniący ma sen, w którym ucieka przed hipopotamem, to znak, że najwyższy czas zwolnić dotychczasowe tempo życia, pora na wytchnienie i odpoczynek, gdyż organizm śniącego nie nadąża za takim intensywnym rytmem życia.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x