Inne nazwy snu:

sennik tonące dziecko, znaczenie snu o tonącym dziecku, dziecko tonące w bagnie sennik, zgubić dziecko sennik, chore dziecko sennik

polski sennik Sen o tonącym dziecku

Dziecko we śnie jest symbolem nowego etapu w życiu, podjęcia się przedsięwzięć oraz zmian, które nas czekają. Nie zawsze są one łatwe i przychodzą nam nieraz z trudem, ale przynoszą wiele korzyści i prowadzą do spełnienia. 

Sen o tonącym dziecku symbolizuje ukryte obawy na temat utraty swojej niezależności oraz zagubienia się w tym, co robisz. Możesz przez to stracić swoją tożsamość, bo będziesz musieć zachowywać się tak, jak inni tego od Ciebie wymagają. Według sennika tonące dziecko oznacza również rozczarowanie spowodowane niespełnionymi obietnicami. Nie wierz teraz we wszystko, co usłyszysz i nie daj się zwieść obietnicom innych ludzi. 

Jeśli dziecko tonie w bagnie lub brudnej wodzie, pewna sprawa nie znajduje się na właściwym torze. Przez to jej pomyślne zakończenie stoi pod znakiem zapytania. Znaczenie snu tonące dziecko, kiedy tonie ono w czystej wodzie minimalizuje rozmiary naszego problemu. Jeśli w dodatku dziecko samo się ratuje, może to oznaczać samoistne rozwiązanie się jakiegoś problemu, bez naszej ingerencji. Kiedy dla uratowania dziecka jest konieczna ingerencja innych osób, nasza sprawa wymaga pomocy lub zmiany planów, bo inaczej nic dobrego z niej nie wyniknie. 

Chore dziecko wieszczy niepowodzenia zawodowe. Teraz Twoje plany nie zakończą się pomyślnie, lepiej z nimi poczekać. 

Zgubienie dziecka może oznaczać, że zbyt wiele spraw znajduje się teraz na naszej głowie. Dobrym rozwiązaniem tego jest wypoczynek i zmagazynowanie utraconej energii. Wówczas powróci do nas również wewnętrzny spokój i na nowo będziemy mogli podjąć się czekających na nas wyzwań. 

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: kornelia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

snil mi sie sen o tonacym dziecku a interpretacja sie sprawdzila

login: ~lusia
Dodano: 28.02
0
0

sen był przerażający...widziałam tonące dziecko i nie mogłam nic zrobić, stałam jak sparaliżowana...

login: ~Olga
Dodano: 8.10
0
0

snilo mi sie ze zgubilam dziecko, ale wiedzialam gdzie ono jest, w sensie odkrylam po czasie, ale stwierdzilam ze mam to gdzies i sobie ide spac xD a dziecko sie tymczasem samo bawilo na placu zabaw

login: ~Lenka
Dodano: 4.01
1
0

Śniła mi się wojna, rozdzielenie z mężem, zgubienie córeczki. Dodatkowo ja w ciąży w czymś w rodzaju obozu, wychudzona, nie mająca pokarmu. Przychodzili ludzie pilnujący, robili nam (matkom) zdjęcie z naszymi urodzonymi dziećmi a potem te dzieci topili w beczkach z wodą. Nie mogę się z tego snu otrząsnąć!

login: Konrad
Dodano: 4.07
0
0

Dziś podczas drzemki śniło mi się małe dziecko, które wpadło do sporego jeziora. Wkoło było kilku dorosłych ludzi, którzy patrzyli na sytuację, ale nikt nie reagował. Ogólnie ciężko było się wydostać z tego jeziora. Z prawej strony był dodatkowo wysoki skalisty brzeg (gdzie oczywiście nie można było się niczego złapać) i dość silny prąd wodny, który prowadził do większej wody, później jeszcze większej... Widziałem że nie może sobie poradzić. Już miałem wskakiwać do wody, żeby je ratować, ale okazało się, że to dziecko potrafi pływać, jakimś cudem wydostało się z tego prądu, podpłynęło bliżej brzegu, złapałem je za rękę i wyciągnąłem z wody.

login:
Dodano: 8.12
0
0

You've the most impressive sites. https://www.youtube.com/watch?v=vIJzPyBZiQA

login: Seba
Dodano: 26.11
0
0

Śniło mi się dziecko pod kolami przyczepy rolniczej

login: Maria
Dodano: 10.11
9
1

najgorszy sen jaki mialam, jak tonelo moje dziecko :(

login: Aga
Dodano: 28.10
0
0

Dzisiaj kilkukrotnie śniło mi się że byłam poklocona z moim facetem i nad rzeką gdzie wszyscy się kąpali, moja córka wciąż tonęła, miała zaledwie kilka miesięcy. Ratowalam ja i reanimowalam. Chcialam wracać do domu ale z niewiadomych przyczyn nie mogłam Wreszcie znalazłam samochód ale jazda była wyjątkowo trudna i nie mogłam znaleźć drogi.

login: Anna
Dodano: 28.09
0
0

raz snilo mi sie ze tonelam razem z dzieckiem. bylismy na lodce i nagle zaczela ona isc na dno. nie wiedzialam jak mam pomoc dziecku i sobie. krzyczalam ale nikt mnie nie slyszal. obudzilam sie z lazami w oczach i poszlam sprawdzic czy moje malenstwo spokojnie spi


x