Inne nazwy snu:

kobieta w ciąży sennik, znaczenie snu o kobiecie w ciąży, widzieć rodzącą kobietę sennik, sennik ciężarna kobieta

polski sennik Sen o kobiecie w ciąży

Sen o widzieć kobietę w ciąży oznacza zazdrość, ale też może być ona symbolem powodzenia w pracy i pomyślności interesów. Według sennika widzieć kobietę w ciąży zwiastuje więc powodzenie w kwestiach materialnych. Ciąża mamy symbolizuje dobre nowiny, córki jest wróżbą długo oczekiwanej, pomyślnej wiadomości. Ciąża koleżanki oznacza niezadowolenie miłosne. Twój związek okaże się inni niż tego oczekiwałeś. Znaczenie snu widzieć kobietę w ciąży to również to dobre nowiny, których możemy oczekiwać od innych ludzi. Kiedy w ciąży jest ktoś dla nas bliski, niedługo pochwali nam się swoim sukcesem. 

Sen o ciąży ogólnie jest dobrym znakiem. Można go odczytywać jako nowy etap w życiu, jakieś nowości lub spełnienie się pragnień. Ciąża we śnie symbolizuje również dorosłość i dojrzałość, które można odnieść do dowolnej sfery życia. W końcu uda Ci się podjąć właściwą decyzję lub uporządkujesz pewne sprawy. Ciąża zapewnia nas również o zrealizowaniu jakichś planów, jednak namawia do systematycznej pracy nad nimi. Ważna jest teraz cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu. 

Kiedy widzisz we śnie rodzącą kobietę, jest to zapowiedź szczęścia i pomyślności. Ciężarna kobieta we śnie oznacza początki realizacji planów. Naga kobieta pojawiająca się podczas snu to szczęście, dobry interes, ale i tęsknota za miłością. Zmarła kobieta może zwiastować koniec Twoich kłopotów, ale też wskazywać na pewne wspomnienia czy niedokończone sprawy. Zależy to od kontekstu snu, tego jak się ona zachowuje.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x