Inne nazwy snu:

zepsute zęby sennik, znaczenie snu o zepsutych zębach, brzydkie zęby sennik, mieć zepsute zęby we śnie

polski sennik Sen o zepsutych zębach

Według sennika zęby to symbol, który można interpretować na wiele różnych sposobów w zależności od tego w jakim stanie są zęby, które to widzimy we śnie. I tak jak najczęściej zdrowe zęby widziane we śnie interpretowane są w pozytywny sposób, tak inaczej jest z zębami zepsutymi.

Sen o zepsutych zębach to najczęściej ostrzeżenie przed porażkami, których doświadczymy przez swoje nieuważne zachowanie. Sen taki ostrzega również przed wszelkimi stratami – i chodzi tutaj zarówno o straty finansowe, moralne, czy jeszcze inne. Warto więc dokładnie zastanowić się nad tym w jakich dziedzinach życia może nas czekać taka strata i zrobić wszystko, aby ich uniknąć.

Zepsute zęby lub zęby bardzo brzydkie często tez interpretuje się jako zapowiedź poważnych problemów zdrowotnych. Mogą one doświadczyć zarówno osoby śniącej, jak i kogoś z jej najbliższego otoczenia.

Jeżeli we śnie widzisz, że Twoje zęby są dziurawe i nieatrakcyjne warto w życiu realnym sprawdzić stan swojego zdrowia. Sny, w których pojawiają się zęby są bowiem często symbolem dużych obaw o stan własnego zdrowia. Nie warto więc się dłużej martwić, tylko lepiej udać się do lekarza.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: maja
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

interpretacja snu o zepsutych zebach sprawdzila sie u mnie

login: ~sen o zębach
Dodano: 26.02
0
0

okrpony sen... nie lubię gdy sni mi sie dentysta ... zawsze mam póxnienj kiepski dzień - nie wiem dlaczego


x