Inne nazwy snu:

krew miesiączkowa sennik, znaczenie snu o krwi miesiączkowej, mieć miesiączkę sennik, krew na ubraniu sennik, znaczenie snu o obfitej miesiączce

polski sennik Sen o krwi miesączkowej

Według sennika krew miesiączkowa jest symbolem uwolnienia się od zmartwień, stresu, nadejścia kreatywnych pomysłów i przypływu energii. Chociaż okres dla kobiety może zwiastować złe samopoczucie, to jednak jest on również wróżbą oczyszczenia, mądrości i płodności. 

Sen o krwi miesiączkowej dla kobiety w okresie menopauzy oznacza, że wpadnie ona na nowy pomysł i poczuje impuls do działania. Jeśli młodej kobiecie śni się okres, może zwiastować to przesunięcie się jej cyklu czyli najczęściej przedwczesne krwawienie. Może ona jednak obawiać się o przyjście miesiączki z powodu nierozsądnych kontaktów seksualnych z mężczyznami. Gdy sen o miesiączce przydarza się kobiecie w ciąży, musi ona uważać na niebezpieczne postępowanie, które może zaszkodzić zarówno jej, jak i dziecku. 

Znaczenie snu krew miesiączkowa kiedy ją pijemy, to zatrzymanie się w rozwoju, rozpamiętywanie przeszłości oraz zbytnie skupianie się na sprawach, na które już nie mamy żadnego wpływu. 

Kiedy to mężczyzna śni o miesiączce, prawdopodobnie próbuje on schować głęboko w sobie cechy żeńskie. Nie oznacza to jednak jego kłopotów z orientacją, a jest wyrazem wrażliwości, uległości czy innych cech, które przypisujemy kobietom. Nie musi on jednak się ich wstydzić czy próbować je maskować. W każdym z nas znajdują się cechy obydwu płci i jest to wielka zaletą. Miesiączka we śnie mężczyzny może oznaczać również, ze zrobi on coś nieprzyzwoitego. 

Kiedy miesiączka jest we śnie obfita, teraz w pracy wykażesz się większą wytrwałością. 

Jeśli sprawia Ci ona ból, czekają Cię miłosne doznania.

Kiedy masz miesiączkę we śnie po raz pierwszy, możesz liczyć na dojrzały związek. 

Ubrudzone krwią ubranie świadczy o wstydliwym problemie, o którym nie chcesz z nikim rozmawiać. Może warto jednak się przełamać?

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~PedroFrata
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 11.02
0
0

login: Aleksanda
Dodano: 5.03
0
0

Snilo mi sie ze dostalam okres na wakacjach - no i niedlugo wyjezdzam na wakacje a rodzina w koncu wymarzony urlop czyli zmartwienia zostawiam daleko :D

login: ~elizaO
Dodano: 8.10
0
0

mi sie krew miesiaczkowa sni jak mam miec bolesny okres, wrecz nie do wytrzymania.

login: Todi
Dodano: 4.12
0
0

w moim śnie pojawiłą sie krew kobiety podczas sexu

login: Hanna
Dodano: 28.09
1
0

mnie sie zdarzylo kilka razy ze snila mi sie krew miesiaczkowa i w ten sam dzien dostawalam okres. byc moze jzu wczesniej moj organizm wiedzial ze "ciezkie dni" nadchodza :D szkoda ze nie mam zawsze takiego snu. przynajmniej bym wiedziala dokladnie kiedy bedzie miesiaczka :D

login: pawel
Dodano: 17.08
0
0

dziwny ten sen

login: pawel
Dodano: 17.08
0
0

dziwny ten sen


x