Inne nazwy snu:

aborcja we śnie, poddanie się aborcji

Wizja aborcji we śnie to znak, że powinieneś jeszcze raz przemyśleć swoje decyzje. Zastanów się, czy warto dokonywać czegoś co nie jest zgodne z przyjętą przez ciebie etyką, tylko po to aby spełnić oczekiwania innych. Przemyśl, czy twoje postępowanie będzie właściwe i czy warto zaryzykować utratę swoich przekonań dla innych. Pochopne podejmowanie decyzji jest niewskazane ze względu na negatywne skutki jakie może wywołać.
polski sennik Sen o aborcji

Sny dotyczące przerwania ciąży to także ostrzeżenie przed tym, aby nie pakować się w ryzykowne interesy. Jeżeli planujesz dużą inwestycję, której nie jesteś pewien, lepiej zastanów się czy nie jest obarczona zbyt dużym prawdopodobieństwem niepowodzenia. Jeżeli nie zachowasz ostrożności, padniesz ofiarą oszustwa i poniesiesz ryzyko nie tylko w postaci strat finansowych. Może czekać cię również wstyd i pogorszenie opinii na twój temat w otoczeniu.

  • Widzieć aborcję: konflikt pomiędzy wartościami, a presją otoczenia.
  • Poddać się aborcji: brak konsekwencji w swoim postępowaniu.
  • Dokonać aborcji: straty finansowe w działalności zawodowej bądź utrata pracy. 

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Mateusz.
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Snila mi sie aborcja. Sen o aborcji nie nalezy do najprzyjemniejszych alejego interprettacja sie sprawdzila u mnie a nie wierzylem w takie cos jak sennik.


x