Inne nazwy snu:

wyrwany ząb sennik, znaczenie snu o wyrwanym zębie, krzywe zęby sennik, myć żeby sen, zepsute zęby sennik

polski sennik Sen o wyrwaniu zęba

Sen o wyrwaniu zęba może oznaczać utratę czegoś, co było dla nas bardzo ważne. Znaczenie snu wyrywanie zęba to także ból, który może towarzyszyć sferze miłosnej. Kiedy ktoś nam wyrywa ząb, ktoś wciągnie nas w swoje problemy. Jeśli wyrywamy go sobie samemu, błędnie oszacowaliśmy jakąś sytuację. Według sennika wyrywanie zęba komuś zwiastuje nam czerpanie korzyści z nieszczęścia lub trudnej sytuacji innych ludzi. Takie postępowanie będzie jednak miało swoje konsekwencje, które prędzej czy później się pojawią. 

Ogólnie pojawienie się zęba we śnie może być interpretowane na różne sposoby, w zależności od tego, w jakim on był stanie. Czasami śniący się ząb może oznaczać nawet śmierć kogoś z rodziny lub chorobę. Zęby zdrowe i zadbane są jednak symbolem szczęścia, pomyślności w finansach i spełnienia planów. 

Zepsute zęby są ostrzeżeniem przed podejmowaniem zbyt ryzykowanych decyzji. Teraz mogą one okazać się dla Ciebie opłakane w skutkach. Kiedy widzisz je u kogoś, czeka Cię niekorzystna znajomość. 

Sztuczne zęby symbolizują pozorne korzyści. Szybko zauważysz jednak również wady sytuacji.

Mycie zębów we śnie oznacza Twoje poprawne zachowanie i nie wyróżnianie się z tłumu. Jeśli jednak chcesz osiągnąć jakiś sukces, powinieneś zwrócić na siebie uwagę szefostwa. 

Krzywe zęby wróżą Ci utratę dobrej opinii z powodu nieodpowiedzialnych i ryzykownych decyzji. Musisz na nowo wrócić na właściwe tory życia. 

Czarne zęby są symbolem choroby lub nawet śmierci kogoś z rodziny.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~ada
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.08
1
0

Gdy mojemu znajomemu śni się wypadanie zębów, zawsze dostaje później wiadomość o czyjejś chorobie lub śmierci, niestety.

login: monika
Dodano: 5.03
1
0

interpretacja sie zgadza

login: ~karol00
Dodano: 8.10
0
0

ja sie nie zgadzam z ta interpretacja. dla mnie wyrywanie zeba to pozbycie sie dotychczasowego problemu na zawsze i brak mozliwosci powrotu do niego z jakiejkolwiek strony; odciecie sie od niego na zawsze.

login: ~adam
Dodano: 4.12
0
0

strach przed wyrywaniem żebów do końca życia

login: Wanda
Dodano: 15.07
5
2

A jeśli mi się śniło ze wyrwałam sobie zęba a po wyjęciu go wyglądał jak kieł dzika?

login: Adam
Dodano: 28.09
0
0

kilka razy gdy snilo mi sie ze mialem zepsutego zeba, to pozniej czulem sie zle. w moim przypadku chore zeby oznaczaja chorobe. zawsze wtedy staram sie wiecej odpoczac i bardziej na siebie uwazam dzieki czemu juz kilka razy udalo mi sie uniknac przeziebienia


x