Waga

23.09 – 22.10

 

Waga nie znosi przeciwności losu ani utrudnień. Ma bardzo duże wymagania, więc żyje w niedosycie i niepewności czy uda się jej osiągnąć obrane cele. Szuka poklasku i uznania innych. Jeśli ktoś okaże jej przyjaźń, Waga potrafi być świetnym towarzyszem i powiernikiem sekretów. Dla miłości zrobi wszystko, zrezygnuje z kariery zawodowej, kontaktów. Może więc łatwo ulec rozczarowaniu i żałować swoich czynów. Waga jest uprzejma i dyplomatyczna. To staranny pracownik i dobry organizator obowiązków. Posiada duże wyczucie estetyki. Swoje ideały wprowadza często w życie, posiada również nienaganny wygląd i lubi dbać o siebie.

Zalety Wagi: Waga jest towarzyska, sprawiedliwa i pracowita, bezkonfliktowa, koleżeńska oraz życzliwa.

Wady Wagi: lubi komfort życia, trudno ją przekonać do innego zdania, czasami bywa próżna i szuka poklasku.

Kobieta Waga
Kobieta spod znaku Wagi lubi na siebie zwracać uwagę. Nie gardzi dobrami materialnymi, które powodują, że czuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Często prowokuje płeć przeciwną swoimi gestami i czynami. Wzbudza zainteresowanie u mężczyzn i doskonale potrafi nimi manipulować

Mężczyzna Waga
To prawdziwy dyplomata, pełen wdzięku. Ma powodzenie u kobiet i wiele ludzi lubi przebywać w jego towarzystwie uważając to za wyróżnienie. Pan Waga dokładnie planuje swoje kolejne kroki, często długo zastanawia się zanim podejmie jakąś decyzję.

Przyjazne znaki zodiaku: Bliźnięta, Strzelec, Skorpion, Waga. 

 


Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x