Rak

22.06 – 22.07

 

Raki to osoby żądne sławy, które często wykazują egoistyczne podejście do innych. Nie lubią słuchać słów krytyki, więc niechętnie przyjmują ją z otoczenia. Raki są uparte w swoim poglądach i ciężko ich przekonać do zmiany zdania. To jednak także osoby cierpliwe i dokładne. Pracują aktywnie zawodowo, prowadzą ciekawe i pełne zmian życie. Mają również dobrą pamięć, co z jednej strony sprawia, że bywają pamiętliwe i wytykają innym błędy, a z drugiej doskonale można na nich polegać w pracy. Nie lubią chodzić na ustępstwa i rzadko szukają kompromisów. Cenią jednak ciepło domowego ogniska i potrafią doskonale współżyć z innymi. Osoba spod znaku Raka posiada predyspozycje do nauki języków obcych.

Zalety Raka: sympatyczny, wrażliwy, rodzinny, marzyciel, łatwo się wzrusza.

Wady Raka: nieśmiały, lubi kiedy ktoś przejmuje inicjatywę, krytyczny, uparty.

Kobieta Rak
To osoba dobra, łagodna i czuła. Konsekwentnie dąży do postawionego sobie celu. Pani Rak jest tolerancyjna i uprzejma, ma jednak predyspozycje do tego, by być hałaśliwa i złośliwa. Potrafi także świetnie manipulować innymi, co na pierwszy rzut oka trudno jest zauważyć.

Mężczyzna Rak
To energiczny, niezależny i nie lubiący krytyki facet. Dobry dla rodziny i przyjaciół. Pan Rak jest raczej domatorem, ceni spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Przyjazne znaki zodiaku: najlepiej Rak dogada się ze Skorpionem, Rybami, Panną i innym Rakiem.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x