Panna

24.08 – 22.09

 

Panna bywa nader oszczędna i egocentryczna. Inni odbierają ją jako przemądrzałą, krytyczną i przebiegłą. Potrafi być również apodyktyczna i zazdrosna. To często również niezła plotkara, której lepiej nie rzucać się w oczy. Z drugiej strony osoba spod znaku Panny jest dokładna, sumienna i uczciwa. Lubi kiedy docenia się jej ciężką pracę, jednak rzeczywiście przykłada się do obowiązków. Panna posiada szybki, jasny umysł, który podpowiada jej właściwe posunięcia. Jej szybka orientacja w nowej sytuacji pomaga osobie spod znaku Panny szybko się w niej odnaleźć i podjąć odpowiednie działania. Szybko i trafnie ocenia ludzi oraz zjawiska występujące wokół niej.

Zalety Panny: oszczędna, cierpliwa, pilna, z doskonałą pamięcią, ceniąca życie rodzinne.

Wady Panny: wrażliwa, zazdrosna, apodyktyczna, krytyczna wobec innych.

Kobieta Panna
Kobieta spod znaku Panny jest nieufna, sceptyczna, inteligentna i odpowiedzialna. Lubi elegancki sposób bycia, stąd otacza się tylko osobami z dobrymi manierami i cieszą ją rzeczy materialne. To dobra towarzyszka życia, która zatroszczy się o bliskich i dom. Lubi spokój oraz stabilizację.

Mężczyzna Panna
Mężczyzna spod znaku Panny raczej nie jest zainteresowany karierą zawodową. Pracę traktuje jako źródło dochodów i sposób na zaspokajanie potrzeb. To osoba skryta i zmienna. Jest bystrym obserwatorem, który wysnuwa własne wnioski i chłodno ocenia sytuację. Działa zawsze praktycznie.

Przyjazne znaki zodiaku: Koziorożec, Byk, Skorpion, Panna. 


Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x