Lew

23.07 – 23.08

 

Lew jak można się spodziewać jest waleczny, impulsywny, czasami nawet agresywny jeśli chodzi o zdobycie uwagi płci przeciwnej. Nie lubi spotykać na swojej drodze konkurencji i bywa dla niej bezwzględny. Często zdarza mu się działać pod wpływem chwili, a wtedy Lew ujawnia swoje prawdziwe oblicze – sympatie i nienawiści. Osoba urodzona pod tym znakiem często bywa szorstka i arogancka. Trzeba długo pracować na jej zaufanie i aprobatę. Cechuje ją silna wolna i upór. Dąży do osiągnięcia władzy i autorytetu. Jest to także osoba przedsiębiorcza i zdecydowana. Posiada również dobre cechy charakteru takie jak życzliwość i serdeczność. Dąży zawsze do raz wytyczonego celu.

Zalety Lwa: aktywny, ambitny, pracowity, uczciwy, prawdomówny, wierny.

Wady Lwa: ma wysokie wymagania wobec siebie i innych, bywa zaborczy, uparty i egoistyczny.

Kobieta Lew
Zodiakalna Lwica to delikatna dama, która świetnie będzie prowadzić dom. Bywa jednak impulsywna i władcza. W związku całkowicie wierna i oddana, dbająca o bliskich.

Mężczyzna Lew
Ceni związki z ludźmi, jednak miewa huśtawki nastrojów. Ludziom działa na nerwy jego cynizm, egoizm i brak tolerancji. Nie myśli praktycznie, raczej wybiera komfort i wygodę.

Przyjazne znaki zodiaku: Waga, Baran, Strzelec, inny Lew.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x