Byk

20.04 – 22.05

 

Byk jest cierpliwy oraz z reguły życzliwy dla innych. To dobry pracownik, który świetnie organizuje swoje obowiązki, wykazując się dużą samodzielnością w działaniu. Z drugiej strony osoba spod tego znaku bywa nieugięta i uparta. Ma duże ambicje, które często przerastają jej możliwości działania. Z tego względu Byk jest podatny na załamania, bo bierze na siebie zbyt dużo i zdarza mu się nie spełnić własnych oczekiwań. To egocentryk nastawiony nieufnie do ludzi. Postrzegany jest jako zamknięty w sobie, nie lubi rozmawiać o uczuciach. Kiedy znajdzie się na kierowniczym stanowisku ma skłonności do tyranizowania innych. Ceni to, co piękne, dlatego lubi pieniądze i często wykorzystuje je na podróże.

Zalety Byka: zdecydowany, stanowczy, cierpliwy i życzliwy.

Wady Byka: Byk bywa materialistą, dominatorem oraz egocentrykiem.

Kobieta Byk
To osoba gospodarna i rozsądna, świetnie sprawdza się jako pani domu. Ma w sobie dużo uroku, a także lubi być adorowana. Często wykazuje talenty artystyczne. Z reguły jest zadowolona z życia i uśmiechnięta.

Mężczyzna Byk
To osoba, która ceni spokój i harmonię. Przywiązuje dużą wagę do wartości rodzinnych. Zakładając rodzinę staje się oszczędny i chłodno kalkuluje wydatki. Stara się, aby nikomu z bliskich niczego nie zabrakło.
Przyjazne znaki zodiaku: Byk dogada się dobrze z Panną, Koziorożcem, Rakiem oraz Rybami.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x