Bliźnięta

23.05 – 21.06

 

Bliźnięta to osoby niecierpliwe, którym trudno się skupić, ciągle są znudzone i zmęczone. Zmieniają również często zdanie, ponieważ cechuje je dwoistość natury. Osoby urodzone pod tym znakiem posiadają dużo umiejętności i są obrotne, jednak na wszystko patrzą z dystansem i wykazują mało inicjatywy do działania. To jednak dobrzy dyplomacie, wygadani i myślący przyszłościowo. Mają czarne poczucie humoru, więc ich znajomych nie dziwią ostre dowcipy, które jednak Bliźnięta nie opowiadają by komuś ubliżyć. Posiadają również liczne zainteresowania, ale żadne z nich nie rozwijają na tyle mocno, by się w nie zagłębić. Często wykazują talenty artystyczne. To ludzie uprzejmi i kulturalni, jednak lubią podziw innych. Cieszy ich aprobata, więc by zdobyć zaufanie Bliźniąt należy utwierdzać ich w podejmowanych decyzjach.

Zalety Bliźniąt: inteligencja, pomysłowość, kreatywność, szybkie podejmowanie decyzji, poczucie humoru i naturalny urok.

Wady Bliźniąt: niecierpliwe, znudzone, pyszne, uparte.

Kobieta Bliźnięta
Kobieta pod znaku Bliźniąt pracuje zawodowo, pasjonuje ją nauka, ale też doskonale sprawdza się jako pani domu. To osoba, która ceni niezależność, bywa jednak wrażliwa i nerwowa. Mężczyzn często irytuje ich gadatliwość i pobudzenie, chyba, że trafią na takiego samego gadułę.

Mężczyzna Bliźnięta
Pan Bliźnięta jest wymagający i grymaśny. Ciągle szuka nowych wrażeń, ceni wolność oraz zrozumienie. Potrafi być szlachetny i opiekuńczy. Nie lubi jednak nudy i monotonii, więc ma skłonności do tajemnic i romansów.

Przyjazne znaki zodiaku: Bliźnięta dogadają się najlepiej z Baranem, innymi Bliźniętami i Lwem. To dla nich także najlepsze osoby do związku.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x