Baran

21.03 – 19.04

 

Baran jest inteligentny, pracowity oraz elokwentny. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku posiada zarówno dobre, jak i złe cechy. Baran bywa bowiem impulsywny, bezwzględny, a nawet mściwy. Z drugiej strony lubi towarzystwo innych ludzi oraz jest dla nich uczynny. To podróżnik, który ceni sobie niezależność, więc będzie uciekał od osób, które chcą zawładnąć jego życiem. Można podziwiać go za optymizm i duże zapasy energii do działania. Osoba spod tego znaku lubi dużo robić, jednak ma też skłonności do przeceniania swoich sił i brania zbyt wiele na barki.

Zalety Barana: promieniuje młodością i energią, jest inteligentny, odważny i przedsiębiorczy.

Wady Barana: bywa impulsywny, do bólu szczery oraz gadatliwy.

Kobieta Baran
Kobieta spod znaku Barana jest pełna wdzięku i mile widziana w towarzystwie. Lubi przebywać w otoczeniu mężczyzn. Jej ideałem partnera jest silny, zdecydowany mężczyzna, w którym będzie miała oparcie.

Mężczyzna Baran
Mężczyzna spod znaku Barana to impulsywny i niecierpliwy facet, który lubi innym narzucać swoje zdanie. Lubi zaskakiwać innych, jednak jego pomysły nie zawsze są pozytywnie odbierane.

Przyjazne znaki zodiaku: Baran odnajdzie się doskonale w towarzystwie Strzelca lub Lwa. Stworzy z nimi również udany związek.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x