Inne nazwy snu:

romans w pracy sennik, romans z kolegą sennik, romans z koleżanką z pracy sennik, romans z szefową sennik

polski sennik Sen romans w pracy

Sen o romansie w pracy nie oznacza zazwyczaj niczego dobrego. Ogólnie romans jest odczytywany jako nawarstwianie się kłopotów. Jeśli więc dotyczy on pracy, może oznaczać kłopoty w interesach labo nawet niepowodzenia w branży, która się zajmujemy. Romans w pracy jest również związany z naszym niespełnieniem seksualnym. Według sennika romans w pracy z szefem lub szefową oznacza nieodwzajemnione uczucia i nieszczęśliwą miłość, która nie przyniesie nam nic dobrego. Co więcej może on symbolizować również nasze skrywane podniecenie w towarzystwie wpływowych osób, które posiadają władzę i pieniądze. Możemy mieć ukryte pragnienia awansu, prestiżu czy osiągania dużych zysków w interesach. Wówczas należy jednak mieć się na baczności, ponieważ takie podejście do życia może nas prędzej czy później wpędzić w kłopoty. Nie kierujmy się zasadą cel uświęca środki, bo szybko stracimy dobre imię oraz stabilną pozycje w firmie.

Romans z kolegą lub koleżanką z pracy można różnie odczytywać. Kiedy taki sen jest przyjemny, a na jawie naprawdę podnieca nas współpracownik, to z pewnością była to jedynie fantazja seksualna. Jeśli jednak nie czujemy do niego żadnego pociągu ani nie podobał nam się ten sen, nasze relacje ulegną poprawie. Być może otrzymamy jakieś wspólne zadanie do wykonania i pozwoli nam się to lepiej poznać.

Znaczenie snu romans w pracy wiąże się również z pewną tendencją do zdrady, której być może się boimy. Warto zastanowić się czy podświadomie nie ukrywamy swoich popędów.                  

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x