Inne nazwy snu:

sen o rannym psie, sen o psie znaczenie, sen o zwierzęciu, śnić o rannym psie, sennik ranny pies

Prawdziwym jest twierdzenie, że pies to najwierniejszy i najlepszy przyjaciel człowieka. Jako symbol senny posiada on szeroką gamę znaczeń. Występujący w pozytywnym kontekście może symbolizować zarówno Twojego towarzysza, lojalność, wierność, szczerość, ochronę, odwagę, jak również zdradę, bezwzględność, niskie pobudki, strach oraz kłamstwa. Rana z kolei oznacza nieprzyjemne przeżycia życiowe osoby śniącej, z których musi wyciągnąć wnioski na przyszłość, a także emocjonalne rozterki, poczucie bezradności i rozgoryczenie. Jak więc można wytłumaczyć sen o zranionym psie?
polski sennik Sen o zranionym psie

Szczegółowe znaczenie snu:

 

 

  • W każdym przypadku pies ten stanowi symbol bliskiej nam osoby, która została zraniona. Może to być partner, przyjaciel albo członek rodziny.
  • Jeżeli widzisz rannego psa w swoim śnie, oznacza to, że Twój bliski czuje się zraniony, a to wszystko z Twojej winy. Dlatego nie dziw się, że Wasze relacje tak szybko się pogarszają ostatnimi czasami. Będzie tak dalej, jeżeli nie wprowadzisz jakiś zmian w swoim postępowaniu.
  • W drugim przypadku ranny pies mówi o tym, że ktoś inny jest tym, kto uraził Twojego bliskiego, ale być może nie chce on nas tym zamartwiać, stąd wynika nasza niewiedza. Przeprowadź rozmowę i wspieraj tą osobę w trudnych chwilach.
  • Ranny milczący pies we śnie symbolizuje Twojego przyjaciela, który nie daje po sobie poznać, że cierpi, coś go boli i ma pewne kłopoty w życiu.
  • Zraniony agresywny pies jako przedmiot marzeń sennych oznacza, że bliską Ci osobę rozwścieczyło jakieś Twoje zachowanie i w wyniku tego ma ona obecnie do Ciebie pretensje.

 


Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x