Inne nazwy snu:

sennik żona, znaczenie snu o żonie, była żona we śnie, zdrada żony sennik, sen o mężu, mąż sennik

polski sennik Sen o żonie

Sen o żonie może się przytrafiać zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Kiedy śnisz, że jesteś żoną, nie prędko uda Ci się wyjść za mąż. Jeśli to mężowi śni się jego żona, czekają go niewielkie problemy ze zdrowiem. Znaczenie snu żona, kiedy się z nią kłócimy, to kłótnia z bliskimi osobami. Według sennika żona, która flirtuje z innym mężczyzną symbolizuje zafascynowanie kimś innym. 
Gdy Twoją żoną jest nieznajoma kobieta, obawiasz się odpowiedzialności, która Cię czeka. Jeśli jesteś we śnie w związku z żoną kolegi, na jawie ogarnęła Cię zazdrość o czyjeś szczęście. Kiedy widzisz jak żona Cię zdradza, w Waszym małżeństwie rzeczywiście mogą się pojawić pewne problemy, ale niekoniecznie związane z wiernością. 
Jeśli we śnie pojawia się obca żona, uda Ci się załagodzić kryzys w związku, ale musisz się o to bardzo postarać. 

Dla samotnych mężczyzn sen o żonie jest symbolem ich gotowości do poważnego związku i pragnieniem oddania się drugiej osobie. Ma on niespełnione potrzeby miłości i troski. 

Była żona we śnie wróży wizytę kogoś, kogo dawno nie widzieliśmy albo jakieś wzruszenia wywołane przez druga osobę. Kiedy we śnie wracasz do byłej żony, tęsknisz za bliskością drugiego człowieka. Jeśli ponownie bierzesz z nią ślub, nie do końca przemyślałeś decyzję o rozstaniu, jednak za późno już na ratowanie relacji. Zdrada z byłą żoną oznacza nie docenianie miłości obecnego partnera, co może mieć negatywne skutki. 

Sen o mężu, kiedy z nim rozmawiasz to zwiastun układania się spraw rodzinnych. Jeśli widzisz męża we śnie, Twoje małżeństwo może teraz być w niebezpieczeństwie. Kłótnia z mężem oznacza, że nie możesz dłużej ukrywać przed nim pewnych spraw. Mąż widziany z inną kobietą to znak, że jest Ci wierny i nie masz się czym martwić. Mąż, który Cię bije symbolizuje nieporozumienia w małżeństwie. Chory mąż wróży spokojne i szczęśliwe życie rodzinne. Porzucony mąż we śnie oznacza, że ktoś będzie wtrącał się w Toje życie. Martwy mąż obrazuje Twój zawód na ukochanej osobie. Jeśli we śnie się z nim kochasz, strefa intymna w Waszym związku wymaga naprawy. Jeśli śnisz, że kocha on inna osobę, ktoś może próbować Was rozdzielić z powodu swojej zawiści.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sen o zonie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Sen sie sprawdzil

login: ~Alan
Dodano: 26.02
0
0

W moim przypadku sen o zonie to bardzo miły sen... bardzo - zawsze snią mi sie wspaniałe momenty które warto pamietać np. dawne wyjazdy ... :) po takich snach mam ogromna energię i potrzeba czułości :)

login: ~rtx56p0
Dodano: 8.10
0
0

dziwnie miec zone we snie chociaz jest sie nastolatkiem :D ale pamietam ze byla kochana bardzo

login: ~adan
Dodano: 4.12
0
0

sny o żonie najdziwniejsze

login: ~antek
Dodano: 1.12
0
0

Miałem dwie żony we śnie. To było dziwne :d

login: Marcin3097
Dodano: 25.05
3
2

We śnie przyłapałem swoją żonę jak uprawia seks ze swoją najlepszą koleżanką.. Czy ja jestem normalny? Co to za sen..

login: Kamil
Dodano: 28.09
2
0

mnie sie juz kilka razy snila zona ktora spotyka sie z kims innym. moze jestem za bardzo zazdrosny? a moze boje sie ze cos sie miedzy nami wypala? sam nie wiem co to moze oznaczac

login: Stefan
Dodano: 21.09
1
1

Żona? Podziękuje nawet we śnie :P


x