Inne nazwy snu:

złamany ząb sennik, znaczenie snu o złamanym zębie, ukruszony ząb sennik, mieć złamany ząb we śnie

polski sennik Sen o złamanym zębie

Sny o zębach pojawiają się w marzeniach sennych wielu osób. Jednak najczęściej są to sny właśnie o złamanym zębie. Sen taki może oznaczać, że w życiu zmagać się będziemy z poważnym problemem. Sny, w których pojawiają się marzenia senne bardzo często odnoszą się do aktualnych wydarzeń w naszym życiu.

Jeżeli widzimy we śnie zupełnie złamany, albo ukruszony ząb to niestety jest to zapowiedź dosyć dużych problemów, które pojawią się w naszym życiu. Musimy być ostrożni w każdym naszym działaniu, aby jeszcze dodatkowo sobie nie zaszkodzić.
Sen taki może też zapowiadać chwile, które będą od nas wymagać bardzo odważnych decyzji i zdecydowanych kroków – nie możemy się wahać. Decyzje mogą nas bardzo przerażać, jednak nie możemy poddać się strachowi.

Sen o złamanym zębie może też nawiązywać do tego, że bardzo boimy się utraty władzy, albo utraty pełniej kontroli nad pewnymi sytuacjami.

Jeżeli widzimy we śnie złamany ząb ale u innej osoby, to może być nawiązanie do tego, że nie dążymy jej sympatią i nie chcemy za wiele mieć z nią do czynienia. Denerwują nas w niej pewne cechy charakteru i zachowania.

Czasami sen o złamanym zębie pojawia się w momencie, kiedy to w realnym życiu doświadczymy jakiejś dużej straty – przede wszystkim straty duchowej.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x