Inne nazwy snu:

sennik ziemniaki, znaczenie snu o ziemniakach, sadzenie ziemniaków sennik, kupowanie ziemniaków sennik, smażyć ziemniaki sennik

polski sennik Sen o ziemniakach

Sen o ziemniakach wiąże się najczęściej ze sprawami zupełnie przyziemnymi. Jeżeli w naszych marzeniach sennych widzimy właśnie ziemniaki, to zawsze warto skupić się jeszcze na pozostałych elementach tego snu – mają one bowiem znaczenie w ogólnej interpretacji.

Według sennika ziemniaki odnoszą się do spraw codziennych, które towarzyszą nam każdego dnia. Mogą to być na przykład nasze finanse, zdrowie lub problemy codzienne. 

Jeżeli we śnie spożywamy ziemniaki ugotowane to zapowiedź problemów finansowych, z którymi przyjdzie się nam zmagać. Czasem sen ten jest interpretowany jako nadciągające trudne czasy dla śniącego – będzie musiał liczyć się z oszczędzaniem.

Smażone ziemniaki są zapowiedzią choroby niekoniecznie osoby śniącej, ale też kogoś z najbliższej rodziny. Podobnie interpretuje się sen o pieczonych ziemniakach.

Z kolei sen, w którym widzimy różne potrawy wykonane z ziemniaków może zwiastować nadchodzące nieszczęście albo pogorszenie stanu zdrowia.

Sen o kupowaniu ziemniaków to zapowiedź, że w najbliższym czasie możemy zyskać ogromny majątek. To też często zapowiedź bogactwa, które znacząco przyczyni się do poprawy jakości życia.

Sadzenie ziemniaków zapowiada spełnienie wszystkich najskrytszych marzeń, które jeszcze jakiś czas temu niemożliwe były do zrealizowania. Z kolei zbieranie ziemniaków świadczy o tym, że bardzo troszczysz się o zdrowie swoich bliskich i ich los.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Jakub
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.05
0
0

kupowałem ziemniaki w śnie. Bardzo dużo ziemniaków, z których chciałem zrobić frytki :D sen o kupowaniu ziemniaków był nieco dziwny. Wziąłem cały koszyk i zastanawiałem się, jak go uniosę :D


x