Inne nazwy snu:

ziemia sennik, znaczenie snu o ziemi, kopać w ziemi sennik, żółta ziemia sennik, jałowa ziemia sennik

polski sennik Sen o ziemi

Według sennika ziemia to przede wszystkim symbol urodzaju i płodności. Tak więc w takim kontekście symbol ten można interpretować pozytywnie. Jeżeli jednak interpretacja dotyczy kuli ziemskiej Ziemi, to tutaj odnosi się to już bardziej do pewnej stabilności życiowej.

Sen o ziemi, która wygląda bardzo zdrowo i dobrze interpretuje się jako pozytywny znak. Jest to bowiem zapowiedź wielu pozytywnych zmian, powodzenia w interesach oraz dobrego i pomyślnego życia.

Według tych dawnych senników sen o ziemi niezwykle urodzajnej, dla mężczyzny jest zapowiedzią, że jego przyszła żona będzie bardzo piękna. Co więcej, kobieta ta perfekcyjnie sprawdzi się też w roli matki.

Kopanie w ziemi nawiązuje do tego, że w swoim życiu poszukujesz jakiegoś „skarbu” - może to być miłość, przyjaźń, pieniądze i wiele innych potrzeb.

Jeżeli we śnie ziemia wygląda jak popiół to niestety nie jest to dobry znak. Taki sen zapowiada bowiem niepowodzenie wszelkich naszych planów. 

Ziemia jałowa i bardzo wysuszona odzwierciedla Twoją przeciętność w realnym życiu. Wydaje Ci się tylko, że jesteś bardzo wyjątkowy, jednak w rzeczywistości wcale tak nie jest, nie potrafisz jednak zupełnie tego dostrzec.

Sen, w którym widzisz ziemię obsiana zbożem to zapowiedź, że już wkrótce zbierzesz plony swojej niezwykle ciężkiej i żmudnej pracy, która towarzyszyła Ci przez ostatnie miesiące, a może nawet lata.

Ziemia bardzo żółta, która jest spalona słońcem oznacza, że czeka Cię spore powodzenie w relacjach ze znajomymi. To również znak, że Twoi przyjaciele są Ci zawsze wierni i oddani, możesz na nich liczyć.

Z kolei czarna ziemia zapowiada duże zmartwienia, zbliżający się smutek, rozpacz, a nawet żałobę.

Błoto oznacza, że masz na swoim koncie jakieś bardzo „brudne uczynki”, które dręczą Twoje sumienie. Nie możesz sobie z nimi poradzić, chociaż na jawie myślisz, że masz te sprawy już za sobą.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Derek8564
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.05
0
0

Śniłem o wypadku samochodowym i jedyne co bardzo dobrze zapamiętałem to ziemia w moich ustach jak zderzeniu.. Co to ma za znaczenie?


x