Inne nazwy snu:

zegarek sennik, znaczenie snu o zegarku, zegarek wskazujący północ sennik, zegarek na ręce sennik, sennik zegarek dziecięcy

polski sennik Sen o zegarku

Zegar to symbol czasu, przemijania i oczekiwania. Pojawić się może we śnie z wielu powodów, na przykład w obawach o szybko mijający czas, kiedy śniąc żyje w szybkim tempie, albo kiedy to w życiu zbliża się jakieś bardzo ważne wydarzenie.

Sen o zegarku może często zwiastować ogromny stres i tremę przed wydarzeniami, które mają wydarzyć się już niedługo, a czas do nich płynie bardzo szybko.

Zegarek często pojawia się w marzeniach sennych osób, które mają ogromny problem z punktualnością. Symbolizuje on swego rodzaju wyrzuty sumienia spowodowane tym, że w realnym życiu śniący często się spóźnia, albo nie dotrzymuje terminów.

Sen o zegarku, w którym cofamy wskazówki może znaczyć, że bardzo chcemy naprawić pewne błędy z przeszłości. Jednak może to być już nie możliwe właśnie ze względu na czas jaki upłynął.

Zegarek wskazujący dokładnie północ oznacza, że wreszcie nadeszła długo oczekiwana chwila. Z kolei godzina jedenasta widoczna na zegarku to informacja, że masz już ostatnią szanse na realizację jakiegoś zadania, albo naprawienie pewnych błędów.

Bardzo drogi zegarek zapowiada, że cieka Cię w najbliższym czasie bardzo korzystna passa finansowa.

Złoty zegarek odzwierciedla to, że w realnym życiu bardzo cenisz swój czas.

Z kolei zegarek dziecięcy to odzwierciedlenie ogromnej tęsknoty za czasami dzieciństwa.

Zegarek na ręce sugeruje Ci, że to już najwyższy czas na uporządkowanie wszystkich Twoich spraw, które nagromadziły się przez długi czas. Jeżeli to zrobisz, poczujesz olbrzymią ulgę.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x