Inne nazwy snu:

zdrada sennik, znaczenie snu o zdradzie, zdradzać kogoś sennik, sen o zdradzie małżeńskiej, sen o niewierności żony

Zdrada stanowi poważne przewinienie w relacjach damsko-męskich. Jest rozpowszechnionym, mimo że budzącym potępienie zjawiskiem we współczesnym świecie. Stanowi również istotne zagrożenie dla każdego związku, nawet najbardziej szczęśliwego i solidnego. Wywołuje negatywne konsekwencje, ponieważ uraża dumę, niszczy zaufanie i uczucie, upokarza i nierzadko wpływa na decyzję o zakończeniu relacji. Takie przeżycie nie daje o sobie zapomnieć i wraca do zdradzonej osoby w najmniej oczekiwanych momentach.
polski sennik Sen o zdradzie partnerki

Zazwyczaj sny o niewierności dają nam odczuć negatywne emocje, albowiem każda osoba będąca w związku się tego obawia. Jednakże taka fantazja senna nie musi determinować tego, że w rzeczywistości także do tego dojdzie. Co może oznaczać sen o zdradzie partnerki? Jak więc wytłumaczyć sen zdradzie partnerki?

 

Szczegółowe znaczenie snu:

 

 

  • Jeżeli mężczyzna ma sen o zdradzie partnerki, zapewne w realnym życiu jest ona wierna i w najbliższym czasie się to raczej nie zmieni. Partner czuje niepokój o przyszłość swojego związku albo ma też dużo stresu w życiu.
  • Jeżeli jesteś kobietą i śnisz o zdradzie swojego partnera, strzeż się przed problemami. A wszystko dlatego, że zachowujesz się niezgodnie ze swoimi zasadami i stąd też wynika Twoje niedobre samopoczucie. Ponadto cierpisz na brak szczerości.
  • Zdrada z byłym partnerem we śnie oznacza, że nie doceniasz swojego obecnego związku.

 


Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x