Tak jak w prawdziwym życiu, w snach ludzie martwią się kwestiami związanymi z wiernością małżeńską, przyjacielską i partnerską. Sny o cudzołóstwie, niewierności lub nieuczciwości zawsze wywołują duże emocje i zainteresowanie ludzi. Sny pokazują, że należy bardziej skupić się na relacjach w związku, dlatego też bardzo często po takich doznaniach sennych każdy z nas stara się poprawić stosunki z bliską osobą. Konieczne jest również staranie się o osiągnięcie wzajemnego zrozumienia. Takie sny mogą pomóc człowiekowi zrozumieć kwestie lojalności rodzinnej i uczucia między mężem i żoną. Bardzo często sny te wywołują silne emocje np. wściekłość, rozżalenie, ponieważ nikt nie spodziewa się, że ujrzy ukochaną osobę w tak jednoznacznej sytuacji. Wraz z pojawieniem się snu pojawia się również chwila zastanowienia czy aby na pewno ten sen nie był przepowiednią lub obrazem tego co już się wydarzyło. Jeśli nie wydarzyło się w realnym życiu i nie mamy żadnych dowodów na niewierność, nie możemy rzucać tak poważnymi zarzutami pomimo tego jak bardzo realny sen był. Co więcej, w późniejszych rozmyśleniach, śniące osoby odczuwają poczucie bezwartościowości, odczuwają moralne niezadowolenie co w niektórych przypadkach może prowadzić do depresji. Jest to kolejny powód aby szczerze wyjaśnić swoje wątpliwości z bliską osobą, jeśli takowe mamy. Jeśli nie, należy przyjrzeć się sobie i swoim problemom emocjonalnym, możliwe jest, iż to w nas leży problem a my nie potrafimy sobie z tym poradzić.
polski sennik Sen o zdradzie małżonka

W snach o zdradzie należy zwracać uwagę na okoliczności, w których to się stało. Jeśli dana osoba marzy o obcym jako partnerze seksualnym, sen ten może mieć zupełnie inną interpretację. Możliwe że podświadomość wysyła sygnały, iż śniący nie jest szczęśliwy w obecnym związku lub zrobił coś co nie było fair wobec drugiej osoby. Jeśli zdradzasz swoją żonę (męża) lub partnera w związku miłosnym, może to oznaczać Twoją wewnętrzną skłonność do robienia tego w prawdziwym życiu. Dlatego powinieneś być bardziej ostrożny w swoich działaniach w przyszłości, aby nie niszczyć relacji z ukochaną osobą przez kilka minut zdradzieckiej przyjemności. Sen o zdradzie jest jednym z najczęstszych snów. W wielu przypadkach te sny sprawiają, że ludzie myślą o swojej uczciwości w związku. Często cierpią z powodu wyrzutów sumienia i poczucia winy za popełnione zdrady. Warto także pomyśleć o szczerości ukochanej osoby. Należy jednak pamiętać, aby nie rzucać pochopnych wniosków, ani nie oskarżać nikogo tylko i wyłącznie ze względu na nasze sny, ponieważ nie są one żadnym dowodem.

Ktoś Cię zdradził: możliwe kłopoty w sferze zawodowej.
Zdradzić kogoś: wróżba porażki i problemów w sferze finansowej.
Być zdradzonym przez bliska osobę: zapowiedź zdrowia i długiego życia.
Planować zdradę: oznacza wroga, który pragnie zemsty za przeszłość.
Ktoś nazywa cię zdrajcą: zapowiedź nieudanego przedsięwzięcia.
Zdrada męża: zwiastuje poprawę warunków w pracy oraz sfery finansowej.
Zdrada chłopaka: czeka Cię dostatek i udowodnienie racji.
Ty zdradzasz swojego partnera: przestrzega przed pochopnymi decyzjami.
Widzisz we śnie zdradę partnera: zapowiedź dobrego, przyjemnego życia.
Zdrada żony: w niedalekiej przyszłości Twoje marzenia zostaną spełnione.
Zdrada przyjaciela: uważaj na fałszywych przyjaciół.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~erykhaba
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 8.10
0
0

u mnie zwiazek jest bardzo udany, mimo to zdrada mi sie czasem sni. sadze, ze to nie ma wiekszego znaczenia, a tymbardziej nie powinno miec wplywu jakiegos wiekszego na zwiazek. dlaczego jakis sen ma byc bodzcem do starania sie w zwiazku, jak sie na co dzien o niego nie walczy?


x