Inne nazwy snu:

zakupy sennik, znaczenie snu o zakupach, robić zakupy sennik, być na zakupach sennik

polski sennik Sen o zakupach

Według sennika zakupy we śnie symbolizują przede wszystkim Twoje potrzeby oraz pragnienia. Często też zwiastuje też pewne korzyści, albo możliwości, które przyniesie Ci życie.

Sen o zakupach, które samodzielnie robisz zwiastuje spełnienie marzeń, które chciałeś zrealizować już od bardzo dawna. Jeżeli robisz bardzo duże zakupy to zapowiedź napływu sporej gotówki, która będzie Ci bardzo przydatna.

Sen o zakupach żywności zwiastuje poprawę Twoich warunków materialnych. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji znajdujesz się obecnie, ona jeszcze się poprawi.

Kupować odzież to zwiastun dodatkowych dochodów, które pojawią się dosyć niespodziewanie, jednak będą znaczące.

Sen o zakupach produktów kosmetycznych zapowiada, że już wkrótce otrzymasz zaproszenie na jakąś ważną uroczystość – może to być ważny obiad, bal, albo przyjęcie okolicznościowe.

Robić zakupy dla kogoś to niestety zły znak. Jest to bowiem zapowiedź upokorzenia i wielu konfliktów, które ciągnąć się będą przez bardzo długi czas.
Jeżeli w swoim śnie jesteś niezadowolony z zakupów to jest to ostrzeżenie przed kłótnią z osobami bliskimi, która spowodowana będzie błahostkami.

Jeśli w swoich marzeniach sennych towarzyszysz komuś, kto robi dla siebie zakupy znaczy to, że masz wokół siebie fałszywych ludzi. Jeśli osoba ta jest kimś kogo znasz w rzeczywistości, to znaczy, że właśnie ona jest wobec Ciebie fałszywa. I tak naprawdę działa tylko na Twoją szkodę.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sen o zakupach
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

zgadza sie ta interretacja


x