Inne nazwy snu:

zakonnica sennik, znaczenie snu o zakonnicy, być zakonnicą sennik, rozmawiać z zakonnicą sennik, chór zakonnic sennik

polski sennik Sen o zakonnicy

Sen o zakonnicy to wiele różnych znaczeń. Często są one ze sobą bardzo sprzeczne. Interpretacja snu jest więc w dużej mierze uzależniona od całego kontekstu snu.

Sen o zakonnicy dla osób wierzących jednak nie praktykujących wskazuje na spora potrzebę wzbogacenia życia duchowego. Może to właśnie najwyższy czas na to, aby wreszcie po wielu latach udać się do kościoła.

Zakonnica we śnie osób, które są bardzo niesłowne to przypomnienie, że każda składana obietnica powinna być dotrzymana. Tak więc następnym razem, kiedy coś komuś obiecasz musisz to spełnić.

Jeżeli zakonnica pojawia się we śnie kobiety to jest to sugestia, że powinna jednak mniejszą wagę przykładać do kwestii materialnych, a zdecydowanie większą do tych duchowych – ponieważ to w życiu jest równie ważne.

Jeżeli singielce śni się, że jest zakonnicą to zapowiedź, że nie wyjdzie ona za mąż.

Z kolei sen o zakonnicy, który pojawia się u kobiet w związkach to wróżba bardzo poważnych problemów w związku, które mogą prowadzić do rozstania.

Dla mężczyzn sen o zakonnicy wskazuje często na spore obawy przed sprawdzeniem się w roli męża lub partnera. Sen taki może pojawić się u mężczyzn, którzy niedawno ożenili się.

Rozmowa z zakonnicą we śnie to dla śniącego sygnał, że powinien bardo poważnie przemyśleć swoje zachowanie. Powinien też dobrze zastanowić się nad błędami, które popełnia.

Zła i bardzo rozgniewana zakonnica widziana we śnie sugeruje, że nasze postępowanie w realnym życiu jest niemoralne. Z kolei zakonnica przyjazna to zapowiedź, że w życiu spotkamy przyjazną kobietę, która to pomoże nam rozwiązać nasze problemy.

Chór zakonnic, które śpiewają bardzo smutną pieśń to zapowiedź smutnych i nieco monotonnych dni, które dodatkowo przepełnione będą nostalgią. Będzie to czas na przemyślenie wielu poważnych życiowych spraw i rozrachunki w pewnych sprawach.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x