Widok ohydnych wszy przeważnie wzbudza w nas same negatywne wrażenia. We śnie natomiast pasożyt ten odznacza się następującą symboliką: sfrustrowanie, zirytowanie, strach, poczucie winy, wyrzuty sumienia oraz brud emocjonalny. Wesz może też przekazywać, że powinnaś bądź powinieneś odciąć się do jakiejś osoby, sytuacji bądź relacji w Twojej rzeczywistości.
polski sennik Sen o zabijaniu wszy

Co może znaczyć zabijanie wszy w naszym śnie?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Śnienie o zabijaniu wszy interpretuje się różnie. Będziesz zmuszona bądź zmuszony uczynić zadość jakiemuś niemiłemu obowiązkowi. Zapewne wreszcie uniezależnisz się od negatywnych wspomnień czy zdarzeń, do których często dane było Ci powracać. Inna interpretacja odnosi się do Twoich kłopotów ze zdrowiem oraz innych i przekazuje Ci, że  bez wątpienia uporasz się z tym.
  • Jeśli masz sen, w którym usiłujesz uwolnić się od wszy poprzez unicestwienie tych ohydnych stworzeń, wówczas jest to ostrzeżenie przed czymś. Jest bardzo możliwe, że przez przypadek wmanewrujesz się w jakieś trywialne i tak nonsensowne zdarzenia, na które szkoda tracić czas. Możliwe jest również inne znaczenie, które odnosi się do tego, że możesz liczyć na polepszenie Twojego losu.
  • Ciągłe nieudane próby zabicia wszy jako przedmiot marzeń sennych posiada następującą interpretację: nie jesteś w stanie uniezależnić się od czegoś lub kogoś, co znacząco utrudnia Ci życie.
  • Pozbycie się wszy poprzez ich otrucie lub destrukcję jako temat przewodni snu wykazuje się negatywnym znaczeniem. Ktoś bliski bądź inna osoba, z którą łączy Cię jakaś wieź, odejdzie z tego świata.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x