Inne nazwy snu:

żaba sennik, znaczenie snu o żabie, jeść żabę sennik, małe żaby sennik, widzieć żabę we śnie

polski sennik Sen o żabie

Według sennika sen o żabie zwiastuje wiele nowych możliwości. Ale to również wiele innych możliwości interpretacyjnych. Wiele zależy bowiem od kontekstu sytuacyjnego całego snu. Żabę możemy bowiem widzieć na wiele różnych sposobów. Co więcej możemy też śnić o tym, że słyszymy żabę. Mimo tego, że żaby raczej nie wyglądają bardzo przyjaźnie, to jednak sen, w którym pojawia się to zwierzę może być interpretowany na wiele pozytywnych sposobów.

Sen o żabie często zwiastuje bardzo pomyślne nowiny w zakresie finansów. Może to być zapowiedź podwyżki, albo nagrody finansowej zdobytej za ciężką i uczciwą pracę.

Żaba często tez interpretowana jest jako symbol płodności i urodzaju. Dlatego właśnie może pojawiać się niejednokrotnie w snach kobiet ciężarnych. 

Dla dziewczyny sen o żabie może być zwiastunem niezwykłej przemiany. I nie chodzi tutaj tylko o przemianę duchową, ale też fizyczną. Przemianę, która będzie mieć wpływ na całe późniejsze życie osoby śniącej.

Według sennika staropolskiego widok żaby - ropuchy oznacza, że wkrótce ktoś nas zdradzi. Dlatego właśnie warto uważać na to co dzieje się wokół nas.

Jeżeli we śnie jemy żabę to jest to zapowiedź zmartwień, a nawet ciężkiej choroby, która może doświadczyć nas, lub kogoś z najbliższej rodziny.

Wsłuchiwać się w kumkanie żaby oznacza, że Twoja zbędna gadatliwość na pewno nie przysporzy Ci przyjaciół, a wręcz może spowodować, że będziesz mieć kłopoty. Uważaj więc na to co mówisz.

Żaba wygrzewająca się na słońcu zwiastuje spore powodzenie w interesach. Jest to bardzo korzystny znak.

Dużo małych żab widzianych we śnie zapowiada poprawę Twojego stanu finansowego.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Fiona
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 10.11
0
0

nie lubie zab ale ostatnio snilo mi sie ze mialam jedna w domu i bardzo ja polubilam. byla taka oryginalna i chcialam ja u siebie zatrzymac :D


x