Inne nazwy snu:

morze, woda, wzburzone morze, morska woda, woda sodowa, morskie potwory, spokojne morze, statek na oceanie, tonąc w morzu, fala morska

polski sennik Sen o wzburzonym morzu

Według sennika wzburzone morze, które widzisz we śnie to bardzo często znak, że w życiu nie radzisz sobie ze swoimi emocjami. Sen o wzburzonym morzu oznacza, że targa tobą wiele sprzecznych uczuć i myśli. Sen taki bardzo często pojawia się w ciężkich dla śniącego momentach życia. może to być na przykład czas wypełniony uniesieniami miłosnymi, upadkami, poważnymi problemami, które każdego dnia nie dają spokoju. Sen taki zapowiada również wiele kłopotów.
Z kolei jeżeli we śnie widzisz morze wzburzone jednak niezwykle przejrzyste, któremu towarzyszy bardzo piękna słoneczna pogoda, to jest to zapowiedź wielu dobrych chwil, które czekają na ciebie w najbliższym czasie. Możesz spodziewać si w sowim życiu radości i miłych niespodzianek.
Sen o tym, że widzisz na morzu falę zapowiada nadejście w twoim życiu wielu nowych możliwości, nowych sytuacji.
Jeżeli we śnie zostajesz porwany przez wzburzone morze to sen taki ostrzega cię przed wieloma kłopotami w twoim życiu.
Jeżeli śni ci się koszmar, w którym to topisz się, może to zapowiadać spory kryzys emocjonalny jaki nadchodzi w twoim życiu.
Sen, w którym nurkujesz w otchłani morskiej to zawsze próba dotarcia do głębi twojej podświadomości.
Jeżeli we śnie widzisz morskie potwory to to z kolei jest odzwierciedleniem twoich silnych lęków, jakie towarzyszą ci każdego dnia.
Sen, w którym na morzu dostrzegasz piratów zapowiada ci ogromne szczęście, jakie spodka cię już niedługo. Tak samo interpretuje się sen o bitwie morskiej.
Jeżeli śni ci się rejs po rozległym morzu, w trakcie którego wpadasz do wody jest to znak, że pragniesz czegoś, co jest dla ciebie zupełnie nieosiągalne.
Sen, w którym po morzu płyniesz tratwą albo łódką zapowiada spore ryzyko, które już na ciebie czeka.
Sen o sztormie zapowiada, że najbliższe dni mogą dla niego być bardzo burzliwe i problematyczne. Musi się więc do nich solidnie przygotować.
Jeśli we śnie toniesz w morzu to znak, że sam jesteś sobie winny nieszczęść jakie spotykają cię w ostatnim czasie.
Sen, gdzie pływasz sobie po bardzo spokojnym morzu, zapowiada, że wreszcie uda ci się spełnić pewne marzenia.
Jeżeli we śnie pływasz po oceanie oznacza to, że czeka cię trudna podróż przez własne życie.
Jeżeli widzisz statek na oceanie to znak, że warto snuć plany długoterminowe.
Motyw oceanu pojawiającego się we śnie zapowiada często bardzo daleką podróż, do której czekają cię długie i żmudne przygotowania.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~Kate
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 8.01
0
0

Dzisiaj mi się śniło wzburzone morze. Stałam na brzegu, omywały mi nogi te fale,ale czułam taka dumę i radość z potęgi tego żywiołu :) nie było we mnie obaw tylko radość :)


x