Inne nazwy snu:

sennik wypadek, znaczenie snu o wypadku, wypadek samochodowy sennik, zginąć w wypadku sennik

polski sennik Sen o wypadku


Kiedy śni nam się wypadek, symbol ten ma wiele znaczeń i należy go interpretować zgodnie z tym, co dzieje się teraz w naszym życiu. Jeżeli wybieramy się teraz daleką podróż, najlepiej ją odłożyć, ponieważ może być to wróżba niebezpieczeństwa. Według sennika wypadek samochodowy dla zakochanych osób jest wskazówką, by nie zwracać uwagi za bardzo na sprawy materialne, ale skupić się na tym, co naprawdę ważne w życiu. Dla kobiet sen o wypadku samochodowym może oznaczać niepokój i strach związany z tym, że ktoś z rodziny kupił nowe auto lub zdał na prawo jazdy i będzie jeździł samochodem. Co więcej może on oznaczać także awans, jednak przed nami długa droga, by go osiągnąć. Nie należy jednak się na niej poddawać, bo inaczej będziemy bardzo żałować niewykorzystanej okazji. 

Znaczenie snu wypadek dla osób prowadzących nieodpowiedni tryb życia to ostrzeżenie, by zadbać bardziej o swoje zdrowie i samopoczucie, bo nasze decyzje i działania nie prowadzą do niczego dobrego. 

Jeśli we śnie uczestniczymy w wypadku, ale udaje się nam go przeżyć, to ktoś będzie nam próbował pokrzyżować plany. Nie możemy jednak do tego dopuścić, bo nie osiągniemy swoich zamierzeń. Gdy giniemy w wypadku samochodowym, jest to oznaka tego, że przechodzimy wewnętrzną przemianę. Po niej na pewno staniemy się lepszymi ludźmi. Jeśli natomiast ktoś inny ginie w wypadku samochodowym, jest to znak, że rozpoczniemy w życiu nowy etap. Jeżeli zaś widzimy ofiary wypadku samochodowego, najwyższy czas zmienić nasz tryb życia, bo nie przyczyni się on do niczego dobrego. 

Sen o wypadku samochodowym może być również po prostu ostrzeżeniem przed naszą nieostrożną jazdą. Możemy przez nią zrobić krzywdę sobie i innym. Jeśli podczas wypadku wpadamy samochodem do wody, przyjdzie nam jeszcze poczekać na spełnienie marzeń, chociaż szczęście nie będzie nas opuszczać. 

Ktoś, kto śni o wypadku samochodowym może w ten sposób być męczony przez wyrzuty sumienia. Kiedy mamy poczucie winy, które próbujemy stłumić, nasza podświadomość może nas karać poprzez sny o katastrofach.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x