Inne nazwy snu:

wypadek samochodowy sennik, znaczenie snu o wypadku samochodowym, przeżyć wypadek samochodowy sennik, widzieć ofiary wypadku sennik

polski sennik Sen o wypadku samochodowym

Sen o wypadku samochodowym ma wiele znaczeń. Zależą one od jego okoliczności, osób, które biorą w nim udział oraz tego, czy są w nim ofiary śmiertelne. Wypadek samochodowy może przejawiać nasze lęki i obawy, jak i być symbolem poczucia winy i wyrzutów sumienia, które nas z pewnego powodu dręczą. Często nasza podświadomość chce nas tak ukarać i we śnie ukazuje nam wizje katastrofy czy wypadku. 

Według sennika wypadek samochodowy, w którym uczestniczymy jest symbolem tego, że ktoś będzie nam próbował pokrzyżować plany. Nie możemy do tego dopuścić, bo inaczej nie uda nam się pełnić swoich zamierzeń. 

Kiedy we śnie giniemy w wypadku samochodowym, na jawie jest to symbol naszej wewnętrznej przemiany. Możemy stać się teraz znacznie lepszymi ludźmi. 

Jeśli udaje nam się przeżyć wypadek samochodowy, możemy popaść teraz w konflikty z niektórymi osobami. Będą one próbowały nam zaszkodzić. 

Wypadek samochodowy bliskiej osoby może symbolizować jej pretensje o coś lub żal. Jeśli ona ginie w wypadku, osłabi się znacznie nasza relacja. Warto temu zapobiec. 

Jeśli we śnie widzimy ofiary wypadku samochodowego, powinniśmy zrezygnować z prowadzonego trybu życia, ponieważ nie doprowadzi on nas do niczego dobrego. 

Kiedy kobieta śni o wypadku samochodowym, prawdopodobnie obawia się o kogoś z rodziny lub znajomych. Może to być dla niej również zapowiedź awansu, jednak będzie musiała się o niego mocno starać. Dla zakochanych ten sen jest wskazówką, by zbytnio nie zwracać uwagi na potrzeby materialne, bo mogą one przysłonić im to, co naprawdę ważne w życiu. 

Znaczenie snu wypadek samochodowy to również ostrzeżenie przed ryzykowną jazdą. Najlepiej teraz wstrzymać się przed podróżami. Kiedy wpadamy podczas wypadku do wody, szczęście o którym teraz marzymy jest jeszcze odległe i przyjdzie nam na nie poczekać. 

Sen o wypadku samochodowym, w którym ktoś umiera jest dla Ciebie znakiem, że zaczynasz teraz w życiu nowy etap.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sen o wypadku samochodowym
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

sprawdzila sie u mnie interpretacja

login: ~Fabian
Dodano: 8.10
1
0

snil mi sie wypadek ze auto uderzylo w drzewo ale obudzilem sie tuz przed swoja smiercia jakby. czy to sie liczy jako wewnetrzna przemiana?

login: ~majkel
Dodano: 8.11
0
0

najgorszy sen to taki w którym człowiek płonie w wypadku samochodowym....

login: lala
Dodano: 4.06
0
1

ale piepszycie kocopoły żal mi waszej głypoty

login: lala
Dodano: 4.06
0
1

ale piepszycie kocopoły żal mi waszej głypoty

login: Mateusz
Dodano: 8.05
0
0

Justyno był to niebieski samochód i jechaliście lewym pasem?

login: Justyna
Dodano: 30.04
0
0

Kłuciłam siè z kimś przez telefon byłam sama w samochodzie jako pasażer na przednim siedzeniu nagle zobaczyłam tira który uderzył prosto we mnie. Było to tak realne że równocześnie z uderzeniem się obudziłam.

login: sol
Dodano: 6.02
0
0

Snił mi się sen o wypadkach samochodowych z tego co zapamiętałem... było dość szaro ponuro mgła las idąć z drugą osobą przez ten las nie pamiętam jej twarzy nie wiem kto to był pamiętam tylko że to była kobieta odkrylismy dwa samochody które się ze sobą zderzyły był to mocny wypadek były ofiary śmiertelne w samochodach były rozkładające się ciała nie był to świeży wypadek kilkanaście metrów dalej od wypadku przechodziły tory kolejowe gdy przeszliśmy kawałek zobaczyliśmy jeszcze jedno auto które udeżyło w drzewo było dość mocno rozbite drzwi od kierowcy były otwarte osoba siedząca na miejscu pasażera wyleciała przez szybę w samochodzie po stronie pasażera było dużo krwi i mięsa osoba która wyleciała przez szybę leżała dwa metry z przodu samochodu była przykryta kupką gałęzi była cała powykręcana ciał było sine w rozkładzie kazałem tej drugiej osobie nie podchodzić do tego samochodu pamietam że to wyglądało dość strasznie i realnie

login: Scelio
Dodano: 10.01
1
0

Śnił mi się okropny wypadek samochodowy w którym nawet był wybuch.. Ostatnio w moim życiu miałam wiele trudności przez osoby które myślałam że są mi bliskie. Ale tylko mi się wydawało dlatego postanowiłam odtrącić wszystko co wpływa negatywnie na moje życie.. Sennik prawdziwy!


x