Inne nazwy snu:

sen o włosach, śnić o włosach, sen o wszach, sen o wszach na głowie

Wszy z reguły wzbudzają w nas nieprzyjemne emocje, obrzydzają i sprawiają, że odczuwamy wstyd i skrępowanie. Jako symbol senny wyróżnia się negatywną co do zasady charakterystyką. Mogą oznaczać sfrustrowanie, zirytowanie, strach, poczucie winy, wyrzuty sumienia oraz brud emocjonalny. Wesz to także jakiś czynnik, od którego chcesz się zdystansować, między innymi relacja, sytuacja bądź osoba. Jak więc można wytłumaczyć sen o tych pasożytach we włosach?
polski sennik Sen o wszach we włosach

Szczegółowe znaczenie snu:

 

 

  • Najogólniej rzecz ujmując, sny o wszach we włosach posiadają wiele znaczeń, które często pozostają w stosunku do siebie w sprzeczności.
  • Motyw senny wszy we włosach zwiastuje chorobę. Jeżeli widzisz je u siebie, wówczas to Ty zachorujesz, a u kogoś- zachoruje członek rodziny, znajomy albo przyjaciel.
  • Sen, w którym widzisz dużo wszy w swoich włosach, ma dobre znacznie i oznacza, że w niedalekiej przyszłości powiększy się Twój majątek.
  • Sen, w którym odkrywasz u siebie albo patrzysz na wszy w czyichś włosach jest symbolem dobrego okresu w Twoim życiu. Szczęście nie będzie Cię opuszczać, co może wywrzeć duży wpływ na przedsięwzięcia, których się obecnie podejmujesz.
  • Niewielka ilość wszy we włosach we śnie świadczy o tym, że sceptycznie podchodzisz do obecnych zdarzeń. Interpretacja ta zawiera ostrzeżenie przed jakimiś trudnościami, które pojawią się na Twojej drodze podczas dążenia do realizacji jakiegoś przedsięwzięcia w Twoim życiu, co znacznie opóźni Twoje starania.
  • Sen, w którym ma miejsce obcinanie włosów z powodu wszy, oznacza, że musisz wykazać się siłą charakteru i pod żadnym pozorem nie możesz ulec czyjejś prowokacji.

 


Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x