Inne nazwy snu:

włamanie, sen o włamaniu, znaczenie włamania we śnie, włamanie do kogoś we śnie, włamanie do domu, włamanie do piwnicy, włamanie do samochodu, kradzież, włamywacz we śnie

polski sennik Sen o włamaniu

Sen o włamaniu oznacza, że spotka Cie przygoda miłosna. Nie zmarnuj więc szansy na miłosne uniesienia. Poza tym według sennika włamanie symbolizuje wtargnięcie w nasze życie prywatne, które może nas kosztować utratę czegoś cennego. Znaczenie snu włamanie to także nieuniknione zmiany w życiu. 

Włamanie do domu zwraca uwagę na nasze zdrowie. Może ostatnio je zaniedbaliśmy i pojawią się przez to z nim kłopoty. Włamanie do auta symbolizuje straty materialne. Włamanie do sklepu to wróżba skromnego życia. Jeśli śnisz o włamaniu do piwnicy, uważaj na podstępy swoich rywali. 

Włamywacz we śnie wskazuje na Twoje pragnienia i potrzeby seksualne, które czasami warto zrealizować. Kradzież z włamaniem oznacza stratę czegoś lub kogoś cennego. Kiedy sam się włamujesz, pragniesz osiągnąć bogactwo. Jeśli przyłapujesz złodzieja na gorącym uczynku, uważaj na niebezpieczeństwo. Gdy widzisz włamanie do kogoś, masz szansę awansować, jednak miej oko na zazdrosnych ludzi.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Jakub
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 10.11
0
0

w snie to ja bylem wlamywaczem i co gorsza wlamywalem sie do domu szefa. chcialem znalezc jakies dokuemnty ktore moglby go pograzyc :D


x