Inne nazwy snu:

toaleta sennik, znaczenie snu toaleta, widzieć we śnie toaletę, śnić o toalecie, zapchana toaleta sennik

polski sennik Sen o toalecie

Według sennika toaleta pojawiająca się jako symbol senny to bardzo często ostrzeżenie przed plotkami na nasz temat, które będą bardzo krzywdzące.

Sen o toalecie, która jest nieczysta, pobrudzona zapowiada, że nie powiedzie ci się w interesach, w których pokładałeś bardzo głębokie nadzieje.

Korzystanie we śnie z toalety to zapowiedź rozwiązania poważnych problemów, które ciążyły ci już od bardzo długiego czasu. Wreszcie przezwyciężysz wielkie trudności, które przeszkadzały ci w wielu aspektach twojego życia.

Jeżeli śni ci się, że czyścisz toaletę, to jest to znak, że w przyszłości inni ludzie bardzo będą ci zazdrościć twoich sukcesów i powodzeń.

Zapchana toaleta symbolizuje, że masz spore problemy z oczyszczeniem umysłu, a tym samym w realizacji pewnych zadań.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~darek_m.
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.11
0
0

W czasach szkolnych, z powodu stresu, nieraz dokuczały mi wzdęcia i bóle brzucha. Wtedy często mi się śniło, że np. chodzę po galerii handlowej i szukam toalety, bo pilnie muszę się załatwić - zrobić i siku, i kupę. Niewątpliwie, sny o (korzystaniu z) ubikacji wskazują nam, by się wyciszyć, powrócić do wewnętrznej równowagi. Pozdrawiam serdecznie :)

login: Lenia
Dodano: 1.12
0
0

Nie ciekawa tematyka jeśli chodzi o sny. Jednak poprawna interpretacja i znaczenia według sennik. Pozdrawiam :)


x