Inne nazwy snu:

sen o szukaniu obuwia, sen o szukaniu jednego buta, sen o znalezieniu zgubionych butów

Buty symbolizują Twoją pozycję, którą zajmujesz obecnie w społeczeństwie. Szukanie czegoś we śnie oznacza pragnienie, aby odnaleźć coś brakującego lub potrzebnego w Twoim życiu. Być może szukasz rozwiązania jakiegoś problemu.
polski sennik Sen o szukaniu butów

  • Szukanie butów we śnie oznacza poszukiwanie czegoś w życiu. Może to być droga, pomysł na siebie bądź własna tożsamość.
  • Zgubić nowe buty i szukać je we śnie oznacza, że potrzebujesz przyjrzeć się dokładniej swojemu życiu i skupić się na tym, co chcesz od niego dostawać. Rozważałaś bądź rozważałeś sposoby, dzięki którym możesz odnaleźć szczęście? Trzymaj się tylko takich, dzięki którym możesz osiągnąć to, czego chcesz poprzez wyznaczanie sobie realistycznych celów zgodnymi z Twoimi umiejętnościami i pragnieniami.
  • Szukać jednego buta podczas chodzenia we śnie oznacza, że nie masz właściwego nastawienia lub podejścia do Twojej obecnej sytuacji życiowej.  Brakuje Ci istotnego elementu, który może doprowadzić Cię do sukcesu. Inna interpretacja mówi o tym, że próbujesz znaleźć kogoś bliskiego, kto będzie podzielał Twoje podejście do życia.
  • Jeżeli odnalazłaś bądź odnalazłeś buty we śnie, oznacza to, że prawdopodobnie udało Ci się ponownie znaleźć sposób na życie i wracasz na właściwą drogę.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x