Inne nazwy snu:

sen o statku, statek w śnie, sen o statku w porcie, sen o stojącym statku

polski sennik Sen o statku

Według sennika statek widziany we śnie zapowiada odmianę twojego losu życiowego.
 
Sen o pływaniu statkiem to często sugestia, że powinieneś odbyć teraz wewnętrzną podróż do głębi swojej duszy, aby poznać lepiej samego siebie. Odkryjesz coś bardzo ważnego, co pomoże ci dokonać poważnej rewolucji w swoim życiu.
 
Jeżeli śni ci się, że pływasz statkiem po bardzo wzburzonej wodzie to sen taki zapowiada, że czeka cię w najbliższym czasie sporo burzliwych wydarzeń, które odmienią twoje życie w wielu aspektach.
 
Sen o tonącym statku to symbol twojej bardzo trudnej sytuacji emocjonalnej. Sen taki wskazuje też na początek zmian, które mogą w twoim życiu doprowadzić do depresji bądź też załamania nerwowego.
 
Jeśli śni ci się, że statek akurat zawraca oznacza to, że wkrótce możesz się spodziewać bardzo nieoczekiwanej i gwałtownej zmiany w życiu emocjonalnym.
 
Sen, w którym widzisz odpływający statek oznacza, że powinieneś przygotować się na pożegnanie. Może to dotyczyć zarówno pożegnanie z jakąś osobą, jak również z jakimś miejscem.
 
Statek wpływający do portu lub schodzenie na ląd ze statku zapowiada spotkanie z osobą, której nie widziałeś już od wielu lat.
 
Stojący statek w porcie jako symbol senny zapowiada ci bardzo szybką pomyślność w wielu sferach twojego życia.
 
Jeżeli przyśni ci się, że chcesz właśnie wypłynąć w podróż statkiem, jednak nie możesz tego zrobić to znak, że napotkasz sporo trudności w realizacji jakiegoś bardzo ważnego dla ciebie przedsięwzięcia.
 
Sen, w którym spóźnisz się na statek oznacza, że na jawie przegapisz teraz bardzo ważną dla siebie szansę.
 
Sen, w którym wypadasz za burtę statku przestrzega cię przed całkowitą utratą kontroli nad swoim życiem.
 
Jeśli śni ci się, że wybierasz się w egzotyczną podróż statkiem oznacz to, że warto się teraz przygotować na zupełnie nowe przygody.
 
Pływający po rzece statek we śnie to dla ciebie wyraźny sygnał, że powinieneś teraz znaleźć bardzo dobrego lekarza.
 
Jeżeli śni ci się, że płyniesz statkiem, który nie posiada kapitana to jest to zapowiedź pechowych wydarzeń, jakie wkrótce nastaną w twoim życiu.
 
Obserwowanie statku w dużej mgle to znak, że grozi ci bardzo poważne niebezpieczeństwo.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x