Inne nazwy snu:

spóźnić się sennik, znaczenie snu o spóźnieniu się, spóźnić się na spotkanie sennik, sennik zaspać do pracy, sennik pośpiech

polski sennik Sen o spóźnieniu się

Sen o spóźnieniu się może oznaczać, że przeoczyliśmy w życiu coś ważnego, jakąś szansę albo nową znajomość, która mogła zaprocentować na przyszłość. Według sennika spóźnienie się zwraca także naszą uwagę na fakt, że następnej takiej okazji nie możemy przeoczyć, więc warto mieć teraz oczy i uszy otwarte. Kiedy we śnie spóźniamy się na jakieś ważne spotkanie, to kolejnym razem nie możemy przegapić szansy, którą nam daje los. Może ona bowiem wiązać się z realizacja naszych planów lub radosnym wydarzeniem. Znaczenie snu spóźnić się do pracy to zbyt duże pragnienia w porównaniu do potrzeb. Nie bądź zachłanną osobą i nauczyć się cieszyć również z mniejszych sukcesów. Jeśli spóźniamy się do domu, pragniemy czegoś nieosiągalnego. 

Spóźnienie się we śnie może także oznaczać nasze niezadowolenie z obecnego stanu rzeczy. Jednak zamiast użalać się nad sobą, powinniśmy podjąć jakieś konkretne kroki w kierunku zmiany. Nie należy zwlekać za długo z żadna decyzją. Być może nie jesteśmy również przygotowani do pełnienia jakiejś funkcji. Nie potrafimy się zorganizować albo nie doceniamy samych siebie. Nie warto teraz także planować czegoś bez zastanowienia lub podejmować ważnych decyzji pod wpływem chwili, bo może nam to przynieść same straty. 

Jeśli spóźniamy się na spotkanie z ukochana osobą, coś teraz pójdzie nie tak, jakbyśmy tego chcieli. Kiedy spóźniamy się na spotkanie z osobą, za którą nie przepadamy, jest duża szansa, by osiągnąć więcej w życiu, jednak musimy nie zwracać uwagi na przeciwności. 

Kiedy zdarzyło nam się we śnie zaspać np.: do pracy, możemy przegapić ważne wydarzenie w naszym życiu. 

Pośpiech we śnie wskazuje na brak czasu na pewne sprawy w codziennym życiu. Czujemy się przygnieceni ciężarem obowiązków oraz nie mamy chwili wytchnienia. Kiedy się śpieszymy, musimy być przygotowani na niepokoje. Jeśli śpieszymy się na pociąg, spotka nas wiele trudności. Gdy mimo pośpiechu się na niego spóźniamy, tak naprawdę sięgamy w życiu po niemożliwe do spełnienia kwestie. Jedzenie w pośpiechu symbolizuje dobre zdrowie. Kiedy śpieszymy się do teatru albo na uroczystość, przeżyjemy niebawem jakąś przygodę. Robienie czegoś w pośpiechu oznacza, że nie uda nam się z czymś zdążyć na czas.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Karolina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

interpretacja snu sie sprawdzila

login: ~Jerzy
Dodano: 14.11
0
0

Nie lubię się spóźniać ale czasami mi się zdarzy. Jak zacząłem śnić o spóźnianiu się to musiałem sprawdzić o co chodzi. Ten sennik bardzo dobrze mi wyjaśnił znaczenie mojego snu.

login: ~wiola332
Dodano: 8.10
0
0

snilo mi sie ze sie spoznilam na rozmowe kwalifikacyjna i juz mialam odpuscic, ale weszla. okazalo sie, ze i tak czekali na inna osobe, wiec stwierdzili, ze przyszlam punktualnie. koniec koncow dostalam te prace :)

login: ~iga94
Dodano: 1.12
0
0

Spóźniłam się we śnie na samolot. Stresują mnie takie sny bo niedługo wyjeżdżam za granice

login: Robert
Dodano: 21.09
0
0

Jestem osobą co nigdy się nie spóźnia. Nawet jak mi się śni spóźnienie to muszę sprawdzić co to oznacza :)


x