Inne nazwy snu:

śmierć brata sennik, znaczenie snu o śmierci brata, spotkać we śnie zmarłego brata, śmierć ojca sennik, umierający brat sennik

polski sennik Sen o śmierci brata

Brat pojawiający się we śnie jest symbolem męskiej części naszego charakteru. Co więcej sen można czasami traktować dosłownie, ponieważ odzwierciedla on nasz stosunek do brata, wzajemną relację. Brat również wskazuje na druga stronę naszej osobowości, być może gdzieś głęboko ukrytą, której nawet możemy nie akceptować. Warto się jej jednak dobrze przyjrzeć. 

Sen o śmierci brata wskazuje na Twoja mocną więź z rodziną. Według sennika śmierć brata może jednak zapowiadać również smutki i zmartwienia. Znaczenie snu śmierć brata to także wróżba, że teraz możemy liczyć tylko na siebie, ponieważ nikt nam nie pomoże lub nie będzie w stanie pomóc. Jeśli widzimy we śnie brata umierającego, to pogorszy się nasza obecna sytuacja. 

Gdy we śnie spotykamy naszego zmarłego brata, czeka nas długie i pomyślne życie. To dobry czas żeby zakończyć rodzinne konflikty. 

Śmierć bliskich osób we śnie zawsze jest wróżba nadejścia jakiegoś nowego etapu w życiu, a przeminięcia starego. Czekają nas radykalne zmiany, z którymi będziemy musieli sobie poradzić. Być może nie masz już kontaktu z osobą, która przyśniła Ci się martwa albo Wasza relacja uległa pogorszeniu. Wówczas warto pomyśleć o jej odbudowaniu, ponieważ sen wskazuje nam, że była ona ważną częścią naszego życia. 

Śmierć ojca jest powiązana z myślami na temat rzeczy zabronionych. Zanim teraz cokolwiek zrobisz, zastanów się czy warto ryzykować swoje dobre imię dla kilku chwil spełnienia czy zabawy.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~radek06
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.12
1
0

Nie chce więcej takiego snu :(


x