Inne nazwy snu:

romans w pracy sennik, znaczenie snu o romansie w pracy, romans z szefem sennik, romans z kolegą z pracy sennik

polski sennik Sen o romansie w pracy

Sen o romansie w pracy nie jest zazwyczaj dobrą wróżbą. Może być on oznaką zbliżającego się skandalu. Musisz więc teraz uważać na to co robisz w pracy, nie dawać innym powodów do plotek czy odkrycia jakichś Twoich tajemnic. Według sennika romans w pracy oznacza, że Twoje problemy będą się kumulować. Jeśli więc do tej pory coś Cię martwiło, nie licz na to, że problem zniknie. Jedyne co możesz zrobić, to wykazać się cierpliwością i walczyć z problemami. Kiedy kogoś podejrzewasz o romans, oznacza to, że masz za wysokie wymagania i nikt im nie sprosta. 

Jeśli we śnie o pracy masz romans z szefem, czeka Cie nieodwzajemniona miłość. Być może marzysz też o zdobyciu władzy czy czujesz podniecenie przy wpływowych osobach. Romans z kolegą z pracy lub koleżanką ma różne znaczenia. Jeśli czas z nim spędzany jest przyjemny, zazwyczaj dotyczy to naszych niespełnionych potrzeb seksualnych. Jest to po prostu fantazja erotyczna. Kiedy zaś romans nie jest dla nas przyjemny, a kolega czy koleżanka nas nie pociąga, nasze relacje z nimi mogą się polepszyć na jawie. 

Znaczenie snu romans w pracy to również pragnienie wejścia na wyższy szczebel kariery, jednak nie koniecznie właściwymi metodami. Jeśli nawet uda Ci się osiągnąć sukces, to będzie on krótkotrwały lub zakończy się skandalem.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x