Inne nazwy snu:

rodzić sennik, znaczenie snu o rodzeniu dziecka, urodzić dziecko sennik, martwy płód sennik, widzieć rodzącą kobietę sennik, rodzić przedwcześnie sennik

polski sennik Sen o porodzie

Urodzenie dziecka to przeważnie dobry omen we śnie. Jest symbolem kreatywności, nowych zmian i pomysłów. Można też zinterpretować to jako początek jakiś zmian lub czegoś nowego które będzie miało szczególne znaczenie w naszym życiu. 


Jeżeli urodzenie dziecka jest bolesne lub pojawiają się komplikacje to można się spodziewać nowych wyzwań, trudności lub problemów.
W przypadku gdy osoba śniąca w rzeczywistości bardzo chcę mieć potomstwo lub już się stara od dłuższego czasu to może być interpretacja dosłowna. Za dużo o tym myślisz i nawet Twoja podświadomość zaczyna się martwić. Nie ma co sobie dokładać stresów.


Gdy urodzenie dziecka jest w wcześniejszym terminie to według sennika są to Twoje obawy i stres związane z kwestiami zawodowymi. Nowe projekty czy obowiązki które Cię stresują i dzieją się szybciej niż sobie to planowałeś.


Sen o urodzeniu chorego lub martwego dziecko zdarza się najczęściej kobietą w ciąży. Są to obawy i lęk przed zdrowiem oczekującego potomka.


Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x