Inne nazwy snu:

piwnica sennik, znaczenie snu o piwnicy, iść do piwnicy sennik, ciemna piwnica sennik, ukrywać się w piwnicy we śnie

polski sennik Sen o piwnicy

Sen o piwnicy może wskazywać na nasze lęki oraz obawy. Oznacza ona także problemy psychiczne, które mogą się wiązać z pewnymi przeżyciami. Według sennika piwnica jest ostrzeżeniem przed zmartwieniami lub nawykami, które mogą nam przysporzyć problemów. 

Jeśli we śnie przebywasz w ciemnej piwnicy, czekają Cię kłopoty na tle zdrowotnym. Kiedy czujesz, że nie możesz się z niej wydostać, zbliża się pewne stresujące wydarzenie. Jeśli schodzisz piwnicą w dół, jesteś odważny i poradzisz sobie ze swoimi słabościami. Znaczenie snu piwnica, kiedy jest ona pusta, to nowe obowiązki lub problemy z koncentracją. Jeśli jest ona dobrze oświetlona, znajdziesz wyjście z kłopotliwej sytuacji lub wpadniesz na jakiś dobry pomysł. 

Kiedy w piwnicy znajduje się wino lub inny alkohol, musisz się jeszcze raz zastanowić zanim podejmiesz decyzję. 

Jeśli ukrywasz się w piwnicy, czeka Cię wstyd po upokorzeniu. Trudno będzie Ci zapomnieć o ostatnich wydarzeniach. 

Mała i niska piwnica oznacza, że nie będziesz się czuć dobrze w obecnej relacji. Duża i wysoka wskazuje na sprzeczne relacje i dochody. Możesz się łatwo wplątać w kłopoty. 

Jeśli idziesz do piwnicy po wysokich schodach, czeka Cię smutek. Budowanie piwnicy to zwiastun sukcesu. Kiedy śni Ci się, że mieszkasz w piwnicy, musisz ograniczyć swoje stosunki z kimś, kto może Cię wciągnąć w swoje problemy. Jeśli znajdujesz drzwi do piwnicy we śnie, to znak, że teraz możesz liczyć tylko na siebie, nie oczekuj wsparcia innych. 

Zimna i wilgotna piwnica wskazuje na dręczące Cię wątpliwości, stracisz nadzieję i dopadnie Cię zły nastrój. Co więcej możesz teraz stracić coś cennego. Piwnica z węglem symbolizuje dobra nowinę albo udane przedsięwzięcia z partnerem zagranicznym lub bardzo odległym. 

Kiedy widzisz kogoś innego w piwnicy, masz na oku swoich rywali, co pozwoli Ci ich pokonać. 

Sen, w którym znajdujemy się w podziemiu oznacza, że staramy się ukryć coś przed innymi lub samym sobą. Podziemie symbolizuje również nasz wstyd, zakłopotanie albo przykre doświadczenia. Symbol związany jest więc ze stanem naszej psychiki, tym, co schowane głęboko w nas przed innymi. 


Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Teufela
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 20.08
0
0

Często śnią mi się kilkupoziomowe piwnice, których ja czegoś szukam, albo ktoś mnie goni. Kilka razy widziałam trupy, czasem piwnica jest tajnym korytarzem prowadzącym od jednego miejsca do drugiego.

login: Goska
Dodano: 28.09
0
0

piwnica jakos mi sie zle kojarzy. w snach czesto poajwia sie u mnie jako koszmar z ktorego chce sie obudzic. raz snilo mi sie ze bylam w piwnicy bez okien i nie udalo mi sie znalezc z neij wyjscia, to bylo straszne


x