Inne nazwy snu:

sennik nos, znaczenie snu o nosie, stracić nos sennik, sen o dłubaniu w nosie, czerwony nos sennik

polski sennik Sen o nosie

Jeśli śnił Ci się nos, oznacza to, że będziesz teraz miał powodzenie w biznesie i podejmiesz wiele dobrych decyzji. Nos jest bowiem symbolem intuicji, przeczucia i pomysłowości. Sen o nosie jest także odczytywany w kontekście erotycznym. Według sennika nos może ujawniać nasze potrzeby cielesne. Znaczenie snu nos to również przestroga przed startami finansowymi lub byciem zbyt zarozumiałym. 

Kiedy we śnie widzimy szczególnie wielki nos, nie powinniśmy się mieszać w nie swoje sprawy. Jeśli sami taki nos posiadamy, wykonując swoja pracę lub spełniając plany nie możemy dawać się rozpraszać innym, ponieważ może to dla nas oznaczać niepowodzenie. Mały nos ostrzega nas przed tym, że ktoś nam zrobi przykrość. Kiedy nos jest spłaszczony, czekają nas rodzinne problemy i kłótnie. Garb na nosie symbolizuje brak dobrych pomysłów. Złamany nos to nietrafne pomysły, które nie przyniosą nam nic dobrego. 

Czerwony nos nakłania nas do pomyślenia o swoim zdrowiu. Rozbity zwiastuje sprzeczkę z przyjaciółmi. Krwawienie z nosa jest symbolem strat majątkowych. Kiedy zostajemy uderzeni w nos, ktoś niesłusznie nas teraz oskarży. 

Jeśli nie możemy oddychać przez nos, na drodze do realizacji naszych planów pojawi się jakaś przeszkoda. 

Stracenie nosa wiąże się z rozwodem albo bolesnym rozstaniem. 

Piękny i kształtny nos wróży wyczucie i przezorność w swoich sprawach. Sen, w którym nie mamy nosa jest symbolem nienawiści w stosunku do osób wyżej postawionych lub braku wyczucia w niektórych sprawach. Dla osoby chorej brak nosa może być groźbą śmierci. 

Dłubanie w nosie odnosi się zaś do wiru pracy, w który zostaniemy wciągnięci. Przyniesie on nam jednak korzyści, staniemy się zamożni i poważani.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~Stefan diwelołper celebryt
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.09
0
0

sen o wyrywaniu włosów z nosa - co oznacza? sen o tym, że wszyscy mają zamiast nosa fallusy, nawet kobiety. i to mnie zastanawia, jak kobieta może mieć zamiast nosa fallusa a nie waginę? A w ogóle co oznacza taki sen? Martwi mnie to, bo mam trzy narzeczone i każda z nich jest ze mną w ciąży. Z zawodu jestem znanym diwelołperem, ale początkującym w tej branży, jeszcze nie udało mi się nikogo walnąć po rogach, za to sam umoczyłem w kilka biznesów. Jestem też znanym celebrytom, ale bardzo początkującym, mam konto na alegro i na fejsie, ale nie mam jeszcze na instagramie.

login: Rafałe893
Dodano: 25.05
0
0

Byłem na spotkaniu biznesowym i dostałem od szefa prosto w nos... Co oznacza taki sen? Zmartwiłem się!

login: Arla
Dodano: 20.03
0
0

Witam. Snilość mi się ze miałam dużą dziurę w nosie po takim tunelu który nosi się w uchu. Strasznie mnie martwiła ta dziura.

login: Olga
Dodano: 10.11
0
0

mnie takze snilo sie ze mialam duzy nos. zastanawialam sie co moge z nim robie. jednak nie moglam przez niego oddychac. czulam jakby nos nie nalezal do mnie tylko byl po prostu doczepiony. sen o nosie byl jakis bardzo dziwny

login: Dariusz
Dodano: 28.09
0
0

nos zawsze byl dla mnie problemem. wolalbym zeby byl mniejszy. nie lubie snow w ktorym pojawia sie moj nos. nigdy nie zastanawialem sie nad ukrytym znaczneniem snu. a moze faktycznie ma to cos wspolnego z moim zyciem? czy komus sie sprawdzil sen?


x