Inne nazwy snu:

sen o zdradzie żony, sen o niewierności żony, sen o zdradzie, sen o zdradzie małżeńskiej

Można postawić twierdzenie, że zdrada to ogromny ból zadawany dotychczasowej drugiej połówce, dla której burzy się cały dotychczasowy świat, a we współczesnych czasach zjawisko to występuje nader często. Zagrożenie nią wisi właściwie nad każdym związkiem małżeńskim. Uderza w dumę, miłość i zaufanie, czyli to, co najbardziej liczy się w każdej relacji uczuciowe. Zdradzona strona czuje się tak upokorzona i zła, że zazwyczaj następnym krokiem jest zakończenie wspólnego życia ze zdrajcą.
polski sennik Sen o niewierności żony

Takie zdarzenie wywołuje urazy psychiczne, które będą często powracać we wspomnieniach. Przeważnie sny o niewierności wywołują nasz niepokój i zaczynamy się podświadomie obawiać, że w naszej rzeczywistości takie zjawisko również będzie miało miejsce, choć wcale nie musi tak być. Co w sytuacji, gdy mamy sen o zdradzie żony?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Sen o zdradzie żony symbolizuje podejrzliwość albo niepewność, która ma miejsce w Twoim małżeństwie.
  • Masz bezbarwne i nużące życie, co jest przyczyną szukania przez Ciebie nowych doznań, jeśli we śnie widzisz zdradę żony.
  • Niewierność żony we śnie stanowi symbol trudności, które wkrótce spotkają Twoje życie małżeńskie. Warty podkreślenia jest fakt, że nie nikt nikogo nie zdradzi.
  • Jeżeli w swoim śnie widzisz zdradę żony z Twoim przyjacielem, to jasny znak, że musisz koniecznie pomyśleć nad dalszym bytem tego małżeństwa.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x