Inne nazwy snu:

sen o różnych butach, sen o butach nie do pary

Można uznać, że buty przekazują informacje o charakterze noszącej je osoby. Dostarczają informacji o pozycji społecznej zajmowanej przez osobę śniącą. Natomiast jeżeli mamy do czynienia z obuwiem nie do pary, interpretacja snów o nich bywa różna i niejednoznaczna.
polski sennik Sen o niedopasowanym obuwiu

Szczegółowe znaczenie snu:
  • Jeżeli masz okazję widzieć takie obuwie w swoim śnie, możliwe, że powątpiewasz we własne działania i to, co planujesz. Zastanawiasz się czy kierunek, w którym zmierzasz w życiu, jest dobry i zgodny z Twoją naturą.
  • Można również dokonywać interpretacji snu o butach nie do pary, przyjmując jako punkt odniesienia życie uczuciowe śniącego. Wówczas mają one związek z cudzołóstwem i stanowią dla nas przestrogę.
  • Sen o takich butach oznacza, że Twoje aspiracje życiowe nie idą w parze z tym, co obecnie robisz ze swoim życiem. Wszystko wskazuje na to, że jest tak, ponieważ postępujesz wbrew własnym zasadom Prawdopodobnie jest tak, dlatego że zachowujesz się w sposób sprzeczny z wyznawanymi zasadami i tym, co planujesz osiągnąć.
  • Ujrzenie we śnie obuwia nie do pary może być przejawem tego, że do pewnych spraw podchodzisz chaotycznie i w pośpiechu. Dlatego też nie dziw się, że często sprawy przybierają obrót nie taki, jak oczekiwałaś bądź oczekiwałeś.
  • Zmierzasz w niedobrym kierunku. Jeszcze raz pomyśl o swoich celach oraz swoim nastawieniu. Jeżeli tego nie zrobisz, czeka Cię mozolna i ciężka praca, aby osiągnąć to, czego chcesz.
  • Noszenie we śnie dwóch kompletnie niepasujących do siebie butów może zwracać uwagę na to, że osoba śniąca ma problemy z przystosowaniem się do zmieniających się warunków w życiu.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x