Inne nazwy snu:

kura sennik, znaczenie snu o kurze, kurczęta sennik, kura bez głowy sennik, znaczenie snu zabita kura

polski sennik Sen o kurze

Sen o kurze to przede wszystkim symbol macierzyństwa, bardzo szczęśliwego życia rodzinnego oraz zgodnego życia w domu. Według sennika kura to też czasem symbol obawy przed macierzyństwem. Sen o kurze dotyczy przede wszystkim spraw domowych, ponieważ jest to wyjątkowo udomowiony ptak. Marzenia senne, w których pojawia się kura mają najczęściej bardzo pozytywne znaczenie.

Kura znosząca jajka zapowiada ogromne szczęście w miłości, spełnione nadzieje, szczęście i ciepło rodzinne. To też bardzo często zapowiedź powiększenia rodziny. Jest to niewątpliwie bardzo dobry znak dla każdej kobiety.

Jeżeli we śnie widzimy, że kurze towarzyszą kurczątka, to sen taki zapowiada przede wszystkim pomyślność finansową. Ale często to również zapowiedź wielkiego rodzinnego spotkania, w którym uczestniczyć będą nawet dalecy członkowie rodziny. Jednak według wielu senników sen o kurze z kurczętami jest przestrogą przed tym, aby bardzo rozważnie planować swoje działania.

Stado kurcząt zapowiada nowe obowiązki, które przysporzą Ci ciężkiej pracy. Czasem to też zapowiedź licznego potomstwa.

Zabita kura to już bardzo zły znak. Ten koszmar oznacza, że w życiu wydarzy się coś, co przyniesie ogromne szkody. Często taki symbol senny świadczy tęż o rozrzutności śniącego. 

Kura na jajach widziana we śnie to bardzo pomyślny znak. Zapowiada radosne nadzieje, które na pewno uda się spełnić.

Kura bez głowy zapowiada szkody, które wynikną z niezachowania ostrożności w pewnych sytuacjach.

Jeżeli we śnie spożywamy kurę, albo rosół to sen taki stanowi odzwierciedlenie bardzo dobrej kondycji zdrowotnej osoby śniącej.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x