Inne nazwy snu:

kupować buty sennik, znaczenie snu o kupowaniu butów, przymierzać buty sennik, śnić o nowych butach, zakładać nowe buty sennik

polski sennik Sen o kupowaniu butów

Według sennika kupowanie butów oznacza, że ktoś może nam złożyć niemoralną propozycję. Przez chwilę będziesz ją rozważać, ale dojdziesz do wniosku, że nie warto ulegać niczyim namowom. Sen o kupowaniu butów oznacza także, że czeka Cię nagły wyjazd w sprawach zawodowych. Kupowanie butów na wyprzedaży to natomiast symbol kłopotów przez własną nierozwagę. Powinieneś być teraz ostrożniejszy i podejmować decyzje po namyśle. Znaczenie snu kupowanie butów, gdy są to buty dla kogoś to miły zbieg okoliczności, który na pewno poprawi Ci humor. 

Kiedy we śnie przymierzasz buty, oznacza to, że w naszym życiu zajdą pewne zmiany. Kiedy czujemy się podczas snu zadowoleni, będą to zmiany na lepsze, a jeśli sen ma negatywny odbiór, mogą niestety przydarzyć się nam pewne komplikacje. 

Nowe buty są symbolem czekającej nas podróży, stare zaś przestrzegają nas przed osobą, która będzie się nas starała oszukać. Dziurawe buty oznaczają straty materialne. Kiedy buty są na nas za duże, jesteśmy osobami bezmyślnymi, które robią duże kroki na przód, ale nie skupiają się na konkretnym kierunku. Brudne buty oznaczają, że ktoś nas powstrzyma w naszych planach. Ich czyszczenie natomiast jest symbolem rozważnego myślenia przed podjęciem ważnych decyzji. 

Białe buty wróżą Ci duże potrzeby finansowe lub zamożnego protektora. 

Zakładanie nowych butów we śnie zwiastuje sukces i powodzenie. Noszenie starych butów jest zaś symbolem wykonywania zawodu, który nie przyniesie nam satysfakcji ani poważania.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x