Inne nazwy snu:

sennik krew z ust, znaczenie snu o krwi z ust, pluć krwią sennik, picie krwi sennik, krew na głowie sennik

polski sennik Sen o krwi z ust

Według sennika krew z ust we śnie oznacza, że powinniśmy teraz zwrócić większą uwagę na stan naszego zdrowia. Być może dobrym wyjściem będzie zrobienie profilaktycznych badań albo udanie się do lekarza z niepokojącymi nas od jakiegoś czasu dolegliwościami. Znaczenie snu krew z ust to również poczucie winy z powodu powiedzenia czegoś złego, co komuś wyrządziło krzywdę. Kiedy krew mocno płynie, są to złe rokowania na przyszłość. Sen o krwi z ust kiedy ją zatamujemy symbolizuje zawarcie w jakiejś ważnej sprawie porozumienia.

Krew z ust może również ostrzegać nas przed konfliktami lub nieporozumieniami, które mogą zagościć między nami a kimś z rodziny czy przyjaciół. Warto teraz uważać na wypowiadane słowa i wydawana na czyjś temat osądy. 

Plucie krwią we śnie to znak, że teraz nastawisz się na wysoką aktywność fizyczną. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić z forsowaniem organizmu. Czekać nas mogą również kłopoty. 

Krew z nóg może symbolizować utratę energii do działania, uciekające nam przez palce życie. 
Krew na rękach oznacza, że masz w sobie poczucie winy, które bardzo Cię przygniata. Pora naprawić więc wyrządzone krzywdy lub wyjawić swój sekret pokrzywdzonej osobie. 

Krew na głowie może oznaczać rany psychiczne, które ciągle znajdują się w Twojej pamięci albo ogólne osłabienie organizmu wywołane przez jakieś dolegliwości. 

Picie krwi we śnie jest zwiastunem poprawy sytuacji materialnej, a także naszego zdrowia.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~onie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.12
0
0

PICIE KRWI??!!


x