Inne nazwy snu:

kruk sennik, znaczenie snu kruk, widzieć kruka we śnie, krążący kruk sennik, martwy kruk sennik, czarny kruk sennik

polski sennik Sen o kruku

Kruk to niezwykle inteligentny ptak, bardzo pojętny i bystry. Według sennika kruk we śnie często interpretowany jest negatywnie. Jednak wiele tutaj zależy od kontekstu całego snu i tego, w jakiej sytuacji widzimy kruka. Sen o kruku symbolizuje często złe myśli, które towarzyszą śniącemu w realnym życiu. Kruk, czyli czarny ptak to według senników najczęściej zapowiedź nieszczęścia. Ale trzeba wspomnieć, że według wielu interpretacji kruk symbolizuje też odwagę oraz samodzielność.

Kruka widzieć we śnie to znak, że w realnym życiu masz do czynienia z jakimś niezależnym człowiekiem, który będzie miał wobec Ciebie jakieś bardzo duże wymagania. Czeka Cię wiele pracy, aby wszystkim tym wymaganiom sprostać. Osoba ta nie zastosuje wobec ciebie żadnej taryfy ulgowej.

Kruka spłoszyć w marzeniach sennych to przestroga przed oszustem, który pojawi się pośród ludzi CI bliskich. Uważaj na niego, ponieważ jego działania mogą bardzo namieszać w Twoim życiu. Jednak jeżeli wykażesz się sprytem i przenikliwością to możliwe, że uda Ci się przejrzeć wszystkie jego zamiary.

Stado kruków widzieć we śnie oznacza, że najbliższe otoczenie jest Ci bardzo nieprzychylne. Otrzymujesz od różnych ludzi złe i negatywne rady, które absolutnie Ci nie pomogą w jakiejkolwiek sprawie.

Jeżeli we śnie kruk krąży wokół ciebie to uważaj na siebie, ponieważ możesz ulec poważnemu wypadkowi. Ten sen jest zdecydowanie przestrogą przed wypadkami oraz różnymi niekorzystnymi zbiegami okoliczności.

Czarny kruk to bardzo nieprzyjemny symbol. Jest to bowiem zapowiedź poważnej choroby, która będzie mieć negatywny wpływ na całe twoje życie. To tez często zwiastun śmierci.

Martwy kruk, którego widzisz we śnie zapowiada, że pewne Twoje plany nie do końca uda się zrealizować. Mogą Ci w tym przeszkodzić ludzie, którzy bardzo źle Ci życzą. Przeszkodą mogą być też zdarzenia losowe.

Wielki kruk we śnie symbolizuje siłę, dzięki której będziesz mógł wreszcie pokonać wiele dotychczasowych problemów.

Kruk na ramieniu oznacza, że w Twoim życiu są osoby, które bardzo utrudniają Ci realizację pewnych spraw i planów.

Kruk kraczący przepowiada nieszczęście w życiu prywatnym, bądź też nieszczęście w najbliższej rodzinie, które poniekąd dotknie tez Ciebie.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~Duljanow
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 20.04
0
0

Kruki które,widziałem na początku wieszały torby i torebki na wysokich dębach a następnie je zrzucały ,po jakimś czasie przylatywały do mnie z bardzo pozytywnym nastawieniem ,pużniej karmiłem je wiśniami. Zaczenia snu ciężko zinterpretować ale wydaje mi się ze owe torby to dobra materialne które łatwo można starcić A oswojenie kruka/? ...sprostanie powierzonym celom. Nie jestem pewien ale wyjdzie to pewnie już niedługo...

login: sen no kuruku
Dodano: 4.12
1
0

sen o kruku to zły sen - zazwyczaj kruk występuje w formie drapieżnika i naczęściej wydłubuje oczy ... - to znaj ze beda problemy

login: ~Jahry85
Dodano: 27.11
1
0

Kruk który mnie odwiedził we śnie był sporych rozmiarów, miał bardzo silny dziub którym podawał mi różne rzeczy, mówił do mnie, konkretnie radził mi w różnych sprawach oraz był mi bardzo przychylny. Ogólnie nie uważam kruki za negatywny symbol. Tylko raczej w kontekście posłańców starych bogów.


x