Inne nazwy snu:

kraksa samochodowa sennik, znaczenie snu o kraksie samochodowej, wypadek samochodowy sennik, być ofiarą wypadku sennik

polski sennik Sen o kraksie samochodowej

Sen o wypadku samochodowym może być ostrzeżeniem przed naszą nieostrożną jazdą. Wówczas należy się dobrze zastanowić nad zachowaniem na drodze, ponieważ może ono nie tylko zagrażać nam, ale też innym ludziom. Według sennika wypadek samochodowy również symbolizuje nasze poczucie winy, wyrzuty sumienia przez coś, co zrobiliśmy lub powiedzieliśmy. Nasza podświadomość może starać się nam o tym przypomnieć lub nawet nas ukarać wizją wypadku. Ponadto wypadek samochodowy jest również wyrazem lęku i niepokoju. Może on dotyczyć ludzi, którzy są dla nas bliscy. Często sen ten przytrafia się kobietom, kiedy ktoś z ich rodziny kupił nowy samochód albo zdał na prawo jazdy. Wypadek samochodowy może być również zwiastunem awansu, jednak czeka nas na drodze do niego wiele trudności. Warto być teraz cierpliwym i je pokonywać, bo inaczej będziemy żałowali niewykorzystanej okazji. 

Kiedy uczestniczymy w wypadku samochodowym, ktoś może nam teraz próbować pokrzyżować plany, więc bądźmy ostrożni. Jeśli wypadek przeżyjemy, możemy teraz łatwo popadać w konflikty z innymi, więc uważajmy na to, co robimy i mówimy. Jeśli natomiast w nim giniemy, to znak, że odbywa się w nas jakaś wewnętrzna przemiana. Kiedy giną w nim inni ludzie, rozpoczynamy właśnie w życiu nowy etap. 

Gdy w wypadku samochodowym giną nasi bliscy, oznacza to, że osłabi się nasza relacja. Jeśli zaś przeżywają oni wypadek samochodowy, będą mieli o coś do nas żal i pretensje. 

Sen o wypadku samochodowym dla zakochanych jest wskazówką, by nie zwracać tak dużej uwagi na sprawy materialne, ale na to, co naprawdę ważne w życiu. 

Według sennika ofiary wypadku pojawiające się we śnie są symbolem naszego nieodpowiedniego trybu życia. Jeśli nic w nim nie zmienimy, do niczego dobrego nas nie doprowadzi. Kiedy podczas wypadku nasze auto wpada do wody, na spełnienie marzeń przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. 

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x