Inne nazwy snu:

znaczenie snu kradzież, kraść sennik, być we śnie złodziejem, kraść torebkę sennik, ukraść telefon sennik

polski sennik Sen o kradzieży

Jeśli śni Ci się kradzież, za mało czasu poświęcasz swojej rodzinie. Sen o kradzieży wskazuje również na zbytnie zainteresowanie sprawami materialnymi. To właśnie finanse mogą Ci przesłaniać to, co w życiu najważniejsze.

Według sennika kradzież, która Ci się przytrafiła we śnie oznacza, że odnajdziesz to, czego od dawna szukałeś. Jeśli to Ty jesteś złodziejem, okazja do szybkiego zysku może być teraz bardzo kusząca. Jeśli widzisz kradzież, zwiastuje ona niepowodzenia. Znaczenie snu kradzież, kiedy ją odkryjesz to odzyskanie dawnej znajomości. Jeśli we śnie posądzasz kogoś o kradzież, zbyt pochopnie oceniasz ludzi. Jeżeli jednak ktoś posądza o nią Ciebie, ma do Ciebie na jawie pretensje o całe zło tego świata. Sen o złodzieju jest wskazówką dla młodych kobiet, ze posiadają niespełnione pragnienia erotyczne.

Kradzież pieniędzy oznacza, że w otoczeniu czają się oszuści. Kradzież telefonu jest również znakiem, że ktoś będzie chciał Cię oszukać. Kradzież torebki wróży wielkie zawstydzenie. Kradzież samochodu jest symbolem straty czegoś cennego. Kradzież portfela oznacza strach utratą pieniędzy. Kradzione słodycze wskazują na niewielkie zdrowotne problemy.


Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: doritos
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 10.01
0
0

Śniłem o kradzieży w miejscu pracy. W firmie została skradziona duża suma pieniędzy i okazało się że szefostwo chciało po prostu uniknąć jakiś wydatków wyręczając się niby kradzieżą.


x