Inne nazwy snu:

koleżanka z pracy sennik, znaczenie snu koleżanka z pracy, romans z koleżanką z pracy sennik, romans w pracy sennik

polski sennik Sen o koleżance z pracy

Kiedy przyśniła Ci się koleżanka z pracy, możesz za dużo o niej myśleć. W przypadku panów oznacza to zainteresowanie współpracownicą, zwłaszcza jeśli jest ona atrakcyjna, a dla pań może być symbolem zazdrości i rywalizacji. Uczucia te mogą dotyczyć nie tylko sfery zawodowej. Kobiety mogą śnić o koleżankach z pracy jeśli czują się mniej atrakcyjne od innych kobiet lub zagrożone przez ich działania. Rozmowa z koleżanką z pracy to wróżba tego, że ktoś nas pochwali za starania. Kłótnia z koleżanką z pracy może natomiast oznaczać, że możemy mieć kłopoty ze słuchem, być może przez stanowisko pracy jakie zajmujemy.

Według sennika romans z koleżanką z pracy we śnie może być jedynie fantazją erotyczną na jej temat. Jeżeli natomiast koleżanka nie jest dla nas atrakcyjna, znaczenie snu romans z koleżanką z pracy ucieka się wyłącznie do poprawy naszych relacji. Sen o romansie z koleżanką z pracy może zwiastować nam wspólne zadanie do wykonania lub inną okoliczności, dzięki której lepiej się poznamy.                 

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Anna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 10.11
0
0

ostatnio snilo mi sie ze moja kolezanka z pracy poszla do szefa i powiedziala ze nie wykonuje nalezycie swoich obowiazkow. szef wezwal mnie "na dywanik". doszlo do ostrej wymiany zdan. zastanawialam sie cyz mnie nie zwolni jednak on po przemysleniach zrozumial ze to kolezanka chciala dostawac awans przez co probowala mnie wygryzc ze stanowiska. dziwnie bylo mi na drugi dzien gdy przyszlam do pracy :D w pracy bardzo sie lubimy i nie ma mowy o takiej sytaacji


x